Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Poštovani članovi foruma,ove godine želim da odem na Jadransko more, po mogućnosti na neko ostrvo. Pošto sam kao malo dete bio samo u Orebiću, na Korčuli (čega se skoro uopšte ne sećam), i u Istri(čega se sećam, ali ne bih opet tamo), potrebna mi je mala pomoć. Navešću ovde par "želim" i "ne želim" stavki, svaka preporuka je više nego poželjna. Želim:- sobu ili apartman za dvoje (sa pogledom na more, pre nego na njivu, stenu u brdu, komšijinu garažu)- plažu sa manje ili više peska- neku dobru stenu sa koje se može skakati- mirnu okolinu - lepu prirodu, sa više manjih ili većih različitih plaža u radijusu do 20-30 km.Ne želim - sindikalno letovalište- žurku 24/7 sa pijanim tinejdžerima all over- fensi marine gde pristaju jahte milijunaša- nedovršene kuće, sa figurama belih lavova ispred- mesto gde isključivo dolaze česi i poljaci sa vanpansionskom potrošnjom 0._________________________________________________________________________________________________________U obzir dolazi sve osim Makarske, Igrana, Vodica, Biograda, Orebića, Korčule, Hvara, Paga, Crikvenice, Umaga, Poreča, Rovinja i sl. Zanima me i da li je neko išao na Unije, i šta da radim sa kolima, ako bih želeo da idem tamo. Takođe bih voleo da neko napiše nešto o Rabu. Unapred zahvalan.Croatia here we come :DE, da, može i neka dobra preporuka za online rezervaciju, gledao sam airbnb i adriatic.hr, na kojima sam uspeo da nađem najbolje prikazane lokacije i objekte, ali ništa konkretno još uvek.

Edited by garoviks
Link to comment
pogledaj ovo m.losinj
hvala ti. tako nesto sam vec i gledao, pokusao par apartmana da rezervisem na nekoliko sajtova, ili nije bilo slobodno, ili je omogucena rezervacija za manje ili vise dana nego sto mi treba. trazim dalje, ali definitivno je potraga suzena na cres, losinj i rab. rado bih otisao na unije(nasao super pakovanje smestaj + okolina + mir), ali ne znam sta cu sa kolima, posto tamo ne ide trajekt.
Garovikse, Komiža je najbolja opcija.
aah, taman sam izbacio lastovo i okolinu iz opticaja, jer je ovo ostalo kao blize, i putem i vodom :D razmotricu svakako, hvala. Edited by garoviks
Link to comment

Imate li preporuciti neko lepo mesto u blizini Dubrovnika? JAT ce imati povoljne letove u junu pa bih mozda probala nesto sto je na do ~2h voznje od Dubrovnika (ili neko ostrvo u blizini). Ne trazim nista posebno, samo lepo more i malo zelene hladovine, ako su stene umesto peska - jos bolje. Morsku hranu ne jedem tako da mi restorani nisu bitni.Istrazila sam do sad Korculu i samo reci hvale imam, ali bih da vidim nesto drugo i "blize" = po mogucstvu avionom.

Link to comment
Pogledaj malo detaljnije bas ovu temu, pisali smo Banatjanin i ja o Komizi. Ne bih da reklamiram ali to mesto se jednostavno mora posetiti.
sve sam pregledao, odlicno izgleda. naravno, nekoliko apartmana za koje sam odmah poslao upit je zauzeto <_< no dobro, sad ipak imam izbor izmedju nekoliko bas dobrih lokacija. hvala puno.
Link to comment
<br />Imate li preporuciti neko lepo mesto u blizini Dubrovnika? <br />JAT ce imati povoljne letove u junu pa bih mozda probala nesto sto je na do ~2h voznje od Dubrovnika (ili neko ostrvo u blizini). Ne trazim nista posebno, samo lepo more i malo zelene hladovine, ako su stene umesto peska - jos bolje. Morsku hranu ne jedem tako da mi restorani nisu bitni.<br /><br />Istrazila sam do sad Korculu i samo reci hvale imam, ali bih da vidim nesto drugo i "blize" = po mogucstvu avionom.<br />
Ja bih rado isao na Lokrum :)edit: puce mi firefox od foruma :unsure: Edited by aram
Link to comment

uliks, aram - hvala

Cavtat, bar na dan. Ima najbolju stenu za sunčanje, skakanje u vodu, ima i šume, hlada i sve to što tražiš.
preporucujes da se tamo i smestimo? stena ima ime ili je samo tvoja? :naughty:
Ja bih rado isao na Lokrum :)
Pogledala sam, ostrvce preko puta Dubrovnika, deluje jako lepo, pretpostavljam da se tamo ide onako na jedan dan?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...