Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Monperin je baš na obali, ja sam bio pre par godina u Koloni, to je kamp sa druge strane tog zaliva (mislim da se i zaliv zove Kolona).

Zna da bude krkljanac od plovila u zalivu, dolaze ljudi odasvud iz okoline, ima neki otočić zgodan za bleju i tako...

 

Msm lepo je, nema zbora...

Link to comment
  • 1 month later...
Just now, darling said:

ima neko kontakt za nekog sofera koji vozi putnike na relaciji beograd, knin, sibenik? 

 

tera i gea vise ne voze u kroejsu. umalo se nisam slogirala. 

ne voze, tera od proshle nedelje, geja mesec dana. kompletni idiotizam. chovek iz tere mi se izvinjavao ko da je on lichno kriv :isuse:

 

nemam pojma. keva ishla u nedelju nish ekspresom.

Link to comment

ma. meni je ponekad vise odgovaralo da se vratim busom, na primer, nedeljom posle podne, jer su ti busevi uvek bili prazni i brze sam stizla njime nego kombijem, dok pokupi sve, pa razveze. i uvek bih se sneveselila kad bih videla da je miskovicev nis ekspres, koji na toj relaciji drzi strokave krntije. a ako nabsam u smenu koju drzi cro prevoznik, onda ko gospodja izvalim se preko 4 sedista, cisto, ima interneta. taj kombi ujutru mi je bio dragocen, da kombinujem s prevozom dalje, na more. super se uklapao. sad problem koji moram da resim. 

 

dakle, upomoc, dajte nekog ko vozi prema sibeniku. sigurno ih ima, knindze idu na tu stranu. uzvracam kontaktom za pouzdan i odlican prevoz za split. 

 

mislim, kako moze u austriju, rumuniju, madjarsku i grcku, a u cro ne moze? i slo je ispusila u istom paketu :D

 

 

 

 

 

 

Link to comment

ovo ce ti odbijemo na shaljivos :lolol:

 

duze provedesh na aerodromima tamovamo, nego shto se vozish predmetnim kombijem. kog sad nema, istina...

 

@darling. valjda ce da se vrate. mislim, efikasna, povoljna i popularna usluga bi teorijski trebalo ne samo da opstaje u kapitalizmu, ako ne i da napreduje. ili to ja samo zamishljam? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

U drugom ili trećem razredu osnovne sam preko škole išao na letovanje u Hrvatsku. Mislim da se mesto zvalo Grljevac ili takvo nešto. Išli smo avionom do Splita i to mi je jedina vožnja avionom u životu. Jedva je se sećam :dry: 

Link to comment
15 minutes ago, Bujodrag said:

U drugom ili trećem razredu osnovne sam preko škole išao na letovanje u Hrvatsku. Mislim da se mesto zvalo Grljevac ili takvo nešto. Išli smo avionom do Splita i to mi je jedina vožnja avionom u životu. Jedva je se sećam :dry: 

 

 

Sad sam se setio da sam i devedeset prve, pred sam rat, bio u Hrvatskoj, avionom do Dubrovnika, a odatle me je prijateljeva sestra odvezla do Heceg Novog. Mada ne znam da li se to računa...   :lolol:

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...