Jump to content
IGNORED

Djokovic Srdjan


Diskutant

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    27

  • Кристофер Лумумбо

    15

  • pp34

    13

  • Diskutant

    13

Ne secam se, bio sam beba. :DMa znam da nije toliko prosto, ali mislim da Novak moze da sedne sa roditeljima i da poprica o njihovom ponasanju. Mozda sam ja u zabludi zato sto ja imam takav odnos sa mojim roditeljima.
Blago tebi :(
Link to comment

tičeru, obzirom da si se dosta ozbiljno posvetio blogu gde pratiš rad pregalaca, mislim da bi bilo lepo da postaviš temu o ovom sramnom potezu Srđana Đokovića, i pružiš 1 principijelnu podršku Viškoviću, kada već to udruženja novinara i RTS nisu uradile.

Link to comment
tičeru, obzirom da si se dosta ozbiljno posvetio blogu gde pratiš rad pregalaca™, mislim da bi bilo lepo da postaviš temu o ovom sramnom potezu Srđana Đokovića, i pružiš 1 principijelnu podršku Viškoviću, kada već to udruženja novinara i RTS nisu uradile.
Bih, rado, ali taman sam se spremao da satrem Viškovića... <_< Sad mi bezveze.
Link to comment
Bih, rado, ali taman sam se spremao da satrem Viškovića... <_< Sad mi bezveze.
pazi, najgore što možeš da uradiš je da tu temu ne obradiš na blogu, a na forumu ostavljaš komentrare tipa
Nadam se da će Viškovića susresti kosmička pravda u vidu gneva 1 tate, jer je ovaj prenos (kao i svaki njegov, uostalom) dno dna.
mislim, znam da se šališ kada to pišeš, ali stvarno je bezveze da taj blog bude samo kritika rada komentatora, a da se ovakvi napadi na komentatore ne pomenu.
Link to comment
pazi, najgore što možeš da uradiš je da tu temu ne obradiš na blogu, a na forumu ostavljaš komentrare tipamislim, znam da se šališ kada to pišeš, ali stvarno je bezveze da taj blog bude samo kritika rada komentatora, a da se ovakvi napadi na komentatore ne pomenu.
U pravu si. Mada bi mi Višković uveliko olakšao taj čin, priznanjem da je žrtva, a ne veličanstvenim uvlačenjem Srbinu™...
Link to comment
U pravu si. Mada bi mi Višković uveliko olakšao taj čin, priznanjem da je žrtva, a ne veličanstvenim uvlačenjem Srbinu...
jbg, nije da ga nešto preterano žalim jer ima mogućnost i da kaže "doviđenja" i otera ih sve u tri lepe; nije to valjda (ili jeste :unsure: ) jedini posao kojim može da se bavi. AKo si već planirao da obradiš Viskovića, eto ti povoda da ubrzaš. U svakom slučaju, može da se obradi na način na koji je pomenut incident Kovinjalo-Tumbaković, dakle kroz širi prikaz Viskovića. Kako god.:) Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...