Jump to content
IGNORED

Djokovic Srdjan


Diskutant

Recommended Posts

Covjek je zasluzio svoj topic, odmah do SG. :Hail:
apso-lutno!khmmm... đokovići i ivanovići se jako dugo poznaju, baš kao ana i novak, dakle, 1 porodično prijateljstvo. e sad, prošle godine je na forumu na aninom sajtu neko raspravljao o nekom od novakovih odustajanja, ako se dobro sećam. srđan đoković, koji izgleda manijakalno prati šta ko priča/piše o novaku je naleteo na taj thread i jebo sve po spisku aninom ocu + optužio ga da je on orkestrirao napad na novaka - na otvorenom forumu svoje ćerke!?* :blink:kritika na novaka i nije bila neka bogznakako uvredljiva (ako je uopšte bila uvredljiva), ali to je bilo dovoljno da senior đoković iznapušava seniora ivanovića, anin otac poludeo i rezultat svega je da je forum na srpskom jeziku na aninom sajtu ukinut, u pokušaju da se situacija slegne i nekadašnji prijatelji umiri.šta se danas događalo - đoković senior je divljao sa tribina u jeleninu "korist", dakle, urlao i otvoreno pokazivao da navija za protivnicu novakove najbolje prijateljice/koleginice iz srbije, protiv ćerke dugogodišnjih i doskorašnjih prijatelja. taj čovek je prevelika seljačina čak i po kriterijumima najruralnijih delova balkanskog poluostrva i kako je krenulo, zaista će budala napraviti situaciju da rođeni sin plaća za idiotizme svojih roditelja - ko je pratio peter bodov blog, sa lakoćom može da zaključi koliko su đokovići među teniserskom publikom omraženi zbog svog džiberluka na tribinama. snežanu janković i aninu kevu, sa druge strane, baš vole. a ovo sa viskovićem je takva bedastoća da bi tijanića trebalo ušklopiti zbog beskonačnog kukavičluka, debil ostavio svog novinara na cedilu umesto da srđana prospe po svim medijima i ne ispušta iz usta. počeo srđan da kadrira u sportskim redakcijama.ako mod usvoji predlog glede 1 topića za srđana, molim da se tamo prenese ovaj moj post.*edit: naravno, to nije imalo veze sa ivanovićima u bilo kom smislu jer se radi o otvorenom forumu gde svako može da se registruje i postira. Edited by Diskutant
Link to comment
  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    27

  • Кристофер Лумумбо

    15

  • pp34

    13

  • Diskutant

    13

apso-lutno!budaletina neopevana.đokovići i ivanovići se jako dugo poznaju, baš kao ana i novak, dakle, 1 porodično prijateljstvo. e sad, prošle godine je na forumu na aninom sajtu neko raspravljao o nekom od novakovih odustajanja, ako se dobro sećam. srđan đoković, koji izgleda manijakalno prati šta ko priča/piše o novaku je naleteo na taj thread i jebo sve po spisku aninom ocu + optužio ga da je on orkestrirao napad na novaka - na otvorenom forumu svoje ćerke!? :blink:.......ako mod usvoji predlog glede 1 topića za srđana, molim da se tamo prenese ovaj moj post.
Neverovatno... Nisam znao da je kenjao po forumu. A bas sam se cudio zasto je navijao za Jelenu, posto znam da su prijetelji sa Ivanovicima vise od 15 godina. Sad mi logicno deluje i sparing partner Jelene pre meca sa Anom (rekli su na engleskom ES) - Marko Djokovic. :rolleyes:
Link to comment
Neverovatno... Nisam znao da je kenjao po forumu. A bas sam se cudio zasto je navijao za Jelenu, posto znam da su prijetelji sa Ivanovicima vise od 15 godina. Sad mi logicno deluje i sparing partner Jelene pre meca sa Anom (rekli su na engleskom ES) - Marko Djokovic. :rolleyes:
pa nije on kenjao po forumu (tj. nemam pojma da li je), nego je, prema onome što sam čuo, zvao telefonom aninog oca i izvređao ga najstrašnije. onda su ivanovići da bi kako-tako iskontrolisali štetu naprosto ukinuli srpski deo foruma što, mora se priznati, i nije neka šteta pošto je tamo povremeno bivalo kao na serbian cafe forumu, ali ludak ga optužio da anin otac stoji iza nekakve kampanje protiv novaka ili slično :blink: elem, nisam imao pojma da je marko sparingovao sa jj :unsure: Edited by Diskutant
Link to comment
apso-lutno!budaletina neopevana.đokovići i ivanovići se jako dugo poznaju, baš kao ana i novak, dakle, 1 porodično prijateljstvo. e sad, prošle godine je na forumu na aninom sajtu neko raspravljao o nekom od novakovih odustajanja, ako se dobro sećam. srđan đoković, koji izgleda manijakalno prati šta ko priča/piše o novaku je naleteo na taj thread i jebo sve po spisku aninom ocu + optužio ga da je on orkestrirao napad na novaka - na otvorenom forumu svoje ćerke!? :blink:kritika na novaka i nije bila neka bogznakako uvredljiva (ako je uopšte bila uvredljiva), ali to je bilo dovoljno da senior đoković iznapušava seniora ivanovića, anin otac poludeo i rezultat svega je da je forum na srpskom jeziku na aninom sajtu ukinut, u pokušaju da se situacija slegne i nekadašnji prijatelji umiri.šta se danas događalo - đoković senior je divljao sa tribina u jeleninu "korist", dakle, urlao i otvoreno pokazivao da navija za protivnicu novakove najbolje prijateljice/koleginice iz srbije, protiv ćerke dugogodišnjih i doskorašnjih prijatelja. taj čovek je prevelika seljačina čak i za kriterijuma najruralnijih delova balkanskog poluostrva i kako je krenulo, zaista će budala napraviti situaciju da rođeni sin plaća za idiotizme svojih roditelja - ko je pratio peter bodov blog, sa lakoćom može da zaključi koliko su đokovići među teniserskom publikom omraženi zbog svog džiberluka na tribinama. snežanu janković i aninu kevu, sa druge strane, baš vole. a ovo sa viskovićem je takva bedastoća da bi tijanića trebalo ušklopiti zbog beskonačnog kukavičluka, debil ostavio svog novinara na cedilu umesto da srđana prospe po svim medijima i ne ispušta iz usta. počeo srđan da kadrira u sportskim redakcijama.ako mod usvoji predlog glede 1 topića za srđana, molim da se tamo prenese ovaj moj post.
ovo mi deluje kao realna situacija. seljacina nema pojma sta je forum i misli da je to, posto je anin sajt, sigurno organizaovao njen cale. citam redovno bodov blog i, do skoro, nisam mogao da verujem koliko ne vole njegove rooditelje, a to se prenosi i na njega. Sve je pocelo kada je dijana, njoletova keva, posle pobede nad federerom izjavila "king is dead, long live the king". meni nije jasno zbog cega novak sve to trpi?! nikada mi nisu bili jasni mladi ljudi koji ne mogu da obuzdaju svoje roditelje.P.S. kad vratim film, cini mi seda sam cuo srdjana kako se dere u pauzama danasnjeg meca. :huh: "napred jelena", to se culo sve vreme. Edited by kojot
Link to comment

ne znam sta da kazem... covek je vec nebrojano puta pokazao da je neopevani kreten i tu nema sta da se doda... zao mi je samo sto ce Novak da ispasta zbog toga, jer kolika god seljacina bio i sam NJole sigurno nije ni prineti svom tatici... a idiota treba odstraniti iz svih nasih novina/radio/tv emisija i ako se samo pojavi bilo gde blizu bilo koje medijske kuce iznapedaliti ga napolje sa slomljenim kostima... da ne pricam kako ce i tenis sada da bude jos samo 1 dokaz za ono "eto kakvi ste vi Srbi"... ma uzas, najgori uzas. i to bas zato sto time upropastava karijeru svog sina vise do bilo cega

Link to comment
Ko bi rekao da ce se u nasem tenisu pojaviti jos veca seljacina od 1 Damira Dokica
nije baš tako tragičan slučaj kao otac jelene dokić, ali izgleda jeste prilično sumanut. takođe, for a fact je proverena info oko novakove izjave u rimu koju je on nakon glasanja dao, a par dana kasnije tata srđan je uredno lajao na redakcije koje su prenele tu vest.
Link to comment

nevjerovatno je kakvi sve retardi imaju pocast da dobiju vlastiti topic na ovom "svetom" mjestu. Sta je slijedece ? Da neko ode na atletiku i otvori temu o uciteljovoj omrazenoj osobi cije ime ne smijem da pomenem iz vlastite sigurnosti (bavi se skokom u vis izmedju ostalog).

Link to comment
Lako je reći. Kakav god da je bolid taj njegov otac, ipak Novak ne bi nikada bio tu gde je bez njih.
pa to je tačno. nemam pojma kako novak sve to hendluje ali ne vidim da bismo mi kao publika morali da se mnogo saosećamo sa njihovim imbecilizmima. meni izgleda da je novak napravio fantastičan iskorak u odnosu na svoje roditelje i da razvija 1 fantastičnu karijeru, ali ovo što izjavljuju i što čine njegovi roditelji zaista može da ga košta publike.tenis je jako zajeban sport jer je publika upućena na svaki, pa i najtrivijalniji gest. sve što neki teniser kaže ili učini se posmatra pod mikroskopom, tako je i u novakovom slučaju, počev od frizure pa do tapkanja lopticom. ali njegovi roditelji se izgleda od nekadašnjih pomoćnika pretvaraju u žešći kamen o vratu. meni je zbog toga baš žao, neverovatan talenat. <_<
Link to comment

ako se on posvadjao sa aninim caletom zbog foruma, sta mislite da ce da radi teacheru ako naidje na ovaj forum? :twak::unsure:

Link to comment
samo još da pusti bradu :s_c:
I jos da Nole pocne da se zabavlja sa nekom Albankom ne bi li ga se Damir II odrekao preko novina. :s_a: Edited by djordje_m
Link to comment
ako se on posvadjao sa aninim caletom zbog foruma, sta mislite da ce da radi teacheru ako naidje na ovaj forum? :twak::unsure:
:lolol: Edited by Diskutant
Link to comment
nije baš tako tragičan slučaj kao otac jelene dokić, ali izgleda jeste prilično sumanut. takođe, for a fact je proverena info oko novakove izjave u rimu koju je on nakon glasanja dao, a par dana kasnije tata srđan je uredno lajao na redakcije koje su prenele tu vest.
koja izjava?edit; meni je novakova keva postala odvratna kada je na dejvis kupu u areni, na neku set loptu đokovića, ustala i počela da viče "navijajte, bre, jebem vam mater". Ima li neko snimak završnice novakovog meča prvog dana, da to dokumentujemo? Edited by pacey defender
Link to comment
ako se on posvadjao sa aninim caletom zbog foruma, sta mislite da ce da radi teacheru ako naidje na ovaj forum? :twak::unsure:
Znam jednog lika sa RTS-a koji ce mu pruziti svu potrebnu podrsku :rolleyes:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...