Jump to content
IGNORED

Najbolje preporuke


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Pre izvesnog vremena sam procitao tu poruku i pozeleo da je obrisem. Nisi bas morao da me podsetis :-)
Izvinjavam se :) Evo mozda smislenije liste od 100 najboljih SF romana.. (lakse je naci 100 najboljih nego 10 najboljih? najbolje je to uzeti kao 100 "vaznih" knjiga, ili 100 knjiga "koje su mnogi procitali")Ali opet.. ako je na 29. mestu knjiga "Jurassic parc", onda pisi propalo i sa ovim spiskom.. :isuse:
Link to comment
  • 1 month later...

Немам ништа да препоручим, него ми треба ваша помоћ. Не видим такав топик, па реко, ваљда неће бити проблем да питам овде. Елем, треба ми нека квалитетна литература, за почетак на српском језику, ако постоји...кључне речи: историја Америке 20. века, америчка култура, педесете године у Америци...ХВАЛА!

Link to comment

Хвала Лубо, срце си :). Потражићу тог Џонсона и осталу литературу са Филолошког факса, а свакако ми предстоји мучење, мора се...

Link to comment

do skoro je bila samo američka književnost, sada su ubacili uvod u američke studije, to je valjda književnost plus kultura i istorija.pogledala bih na forumu faksa šta koriste od literature al iz nekog razloga ne radi u ovom trenutku.mogu da ti javim kad proradii što mučenje, ja baš uživam kad čitam o tome smile.gif

Link to comment

е то ми треба, култура и историја, не толико књижевност...Хвала сестро! :D :) ма уживам и ја, само се фолирам... :P

Link to comment

tja, proradio je forum i sajt mada ni jedan ni drugi nisu preterano korisni.na sajtu piše da se predmet sprema iz knjige "Andrew Sinclair: A Concise History of the United States, Sutton Publishing, Phoenix Mill, Thrupp, Stroud, Gloucestershire, 1999", koja je na engleskom, a nezvanično na forumu kažu da se sprema iz odlomaka koje im ostavlja u kopirnici svake nedelje.. dry.gifizvini što ti ne mogu biti od veće pomoći, postavila sam pitanje na forumu o tome odakle vadi te odlomke, pa ako neko odgovori, javljam.

Link to comment

Хвала драга, звучи ми познато име тог аутора, а мислим да знам и где могу да нађем књигу. Свакако си ми већ помогла! Сасвим довољно! :)

Link to comment
  • 1 month later...

Apsolutna preporuka! Uz Kotlera po cijim udžbenicima studenti danas uce osnove marketinga, Lindstrom ponovo pokazuje da je NO1 svjetski guru iz marketinga i podrucja Consumer Behavior.Poslastica :wub:post-275-1294249725981.jpg

Link to comment

Da ne otvaram sad poseban topic (posto nisam uspeo da nadjem odgovarajuci ako i postoji vec :D ) pa cu da pitam ovde:gde mogu da nadjem Miltonov Paradise Lost da kupim u originalnom izdanju, na engleskom? Da li sam ja nesposoban ili sta vec (verovatno, jbg), ali ne mogu ni jednu knjizaru na netu da nadjem koja to ima (od nasih knjizara naravno). Koja je dobra knjizara koja to ima i imaju li sajt?Hvala! :)

Link to comment

Necu zbog sebe :)Pomislio sam na english book i prvo gledao na njihovom sajtu, ali da me ubijes nisam mogao naci. CEk opet da bacim pogled, dal je moguce da sam tolko lud! :DEDIT: jel imaju oni pretragu na sajtu? Il' sam ja corav!

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...