Jump to content
IGNORED

Najbolje preporuke


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

On 06/04/2018 at 17:38, zmanic said:

Nije baš u vreme Vizantije, ali kao lek protiv primitivizma iz serije Nemanjići moja preporuka za knjigu Despot i žrtva - Dobrila Nenadića.

 

hvala, probacu ovo :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Balzak-_Ljudska-komedija.jpg

 

Kada me vec rekonvalescentski drze u biblioteki, redom, sta dodje pod ruku, ali: Balzak, opet i opet, posle poduze pauze doduse, skolsku lektiru podmladka ne racunam :D.

Suvi genije, sve napisano, dzaba se posle njega muciti sa ovim modernim piskaralima sto ponovo otkrivaju vec otkriveno...

Link to comment

 

jbeno genijalno napisano, cela prica o Elizabet Holms i njenoj mega prevari sa Teranosom.

posebno gotivan lik je njen 'mladic', Sani Balvani.

41PJkBOJU2L.jpg

 

Edited by 3opge
Link to comment
  • 1 month later...

Paolo Sorentino - Svi su u pravu. Knjiga je iz 2010., upravo 2018.reizdana na srpskom - Booka. Ima dosta elemenata koji su primenjeni u filmu Velika Lepota, ali zaista knjiga je prevazisla sva moja ocekivanja. Nesto najzivlje i najbolje/ najlepse sto sam procitao u poslednje vreme, a dosta citam...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde da pitam, ali mi treba pomoc. Da li ima neko dve-tri knjige od Pekica na pdf? Voleo bih da procitam "Besnilo", "Atlantida", "1999", ili bilo sta drugo.

 

Hvala unapred!

Edited by rooney
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...