Jump to content
IGNORED

Kobasice, pršute, šunke, kuleni


slepa_koka

Recommended Posts

9 minutes ago, Frile said:

Na žalost, te kobaje me se nisu uopšte dojmile (disclaimer: nisam nikakav ekspert). Presitno mleveno meso, slane, ispustile tonu masti dok sam ih pržio.

taman ispuste dovoljno masnoće da na to baciš jaja kasnije, ali naravno, ukusi i tako to...

Link to comment
3 hours ago, renne said:

taman ispuste dovoljno masnoće da na to baciš jaja kasnije, ali naravno, ukusi i tako to...

 

И ја исто радим.

 

Поредити било који мађарски производ, макар и најобичнији паризер  са Матијевићем је неумесно.

Не мислим наравно на цену него на укус.

 

Link to comment

Добро ондаК је у реду.:) Него је мени Матијевић синоним треш квалитета, само сам једном крочила тамо и никад више.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Tvrdica said:

Добро ондаК је у реду.:) Него је мени Матијевић синоним треш квалитета, само сам једном крочила тамо и никад више.

 

 

Jeste samo ima tu jedno ali, tamo zapravo ne valjaju stvari koje bi trebalo da budu boljeg kvaliteta.One stvari koje i inace spadaju u jeftinije kategorije umeju biti povoljne.Jbga oni su njima spustili cene sa vec malih pa nema dalje.

Naravno to ne iskljucuje obracanje paznje na "organoleptiku" ;)

Link to comment

Вероватно су пре отварања тестирали домаће тржиште и зато нуде робу коју овдашњи свет може да плати.

Занимљиво је што су неки производи три пута код њих јефтинији.Већ смо овде писали о лепим сиревима па да не понављам, али ево

например сурими штапићи су тренутно на акцији и коштају 69,99 (редовна цена 91,99) а питај ме колико исти коштају у Максију!?

 

79-6.jpg

Link to comment
49 minutes ago, Tvrdica said:

Вероватно су пре отварања тестирали домаће тржиште и зато нуде робу коју овдашњи свет може да плати.

Занимљиво је што су неки производи три пута код њих јефтинији.Већ смо овде писали о лепим сиревима па да не понављам, али ево

например сурими штапићи су тренутно на акцији и коштају 69,99 (редовна цена 91,99) а питај ме колико исти коштају у Максију!?

 

79-6.jpg

Koliko?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...