Jump to content
IGNORED

Kobasice, pršute, šunke, kuleni


slepa_koka

Recommended Posts

Večeras sam pitala prodavačicu u Šop&Go  da li je imala scenu iz Vojkove pesme - da je kupac tražio 150 g, pa kad mu je isekla 160 g i pitala je l' može, rekao joj- ne može. Bilo joj je vrlo smešno jer pesmu nije čula, a kaže dešava se. Po pravilu od žena doživljava.

Link to comment
8 hours ago, halloween said:

Večeras sam pitala prodavačicu u Šop&Go  da li je imala scenu iz Vojkove pesme - da je kupac tražio 150 g, pa kad mu je isekla 160 g i pitala je l' može, rekao joj- ne može. Bilo joj je vrlo smešno jer pesmu nije čula, a kaže dešava se. Po pravilu od žena doživljava.

 

 

Ja sam to samo jednom morao da uradim kada je prodavacica pitala da li je ok da mi da 450g umesto 200g kackavlja.

Link to comment
ma da... a i ko još pazari apotekarskih 200g kackavalja??!? 
 
Bio neki klasični za sendviče na brzinu pa mi nije trebalo više. A ona još zapela, pa šta da radim sa ovim delom koji mi je ostao? Da nije Idea pa i da pomislim da je vlasnica, ali ovako mi nije bilo jasno.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, halloween said:

http://www.carnex.rs/srb/proizvod/462/Pileca-prsa

 

Ostala sam bez teksta danas kad sam tražila od prodavačice da vidim deklaraciju o sastavu- 48% meso, ostalo voda, mlečni proteini, soja i so. Važno je da je etiketa crno- zlatna i exclusive. 

Delikates™ pazarim jednom mesečno, ako i toliko. Meso jedem kupljeno u komadu. Savetujem isti pristup. kao individualnu adaptivnu strategiju na činjenicu da proizvođači, prodavci, nadzorni organi i potrošačka udruženja iz ovih ili onih razloga prosto ne rade u našem interesu.

 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...