Jump to content
IGNORED

Wellness/fitness centri


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cruella De Ville

    17

  • Vasilij Zajcev

    15

  • ToniAdams

    8

  • twisted

    5

  • 1 year later...

joj, ako je les milsov pravi bodi pamp, onda je to super program. pre par godina sam sticajem okolnosti bila na par treninga i secam se koliko sam bila ushicena. radi se sa sipkom s tegovima i bucicama, cek da se setim sta jos, jedan steper za trbusnjake, to dobijes od opreme, ispred sebe imas trenera i koreografiju koju on zadaje na muziku koja inspirise, jedna pesma, jedan deo tela, za ceo cas odradis celo telo i srecna ides kuci. tezinu tegova podesavas prema svojim mogucnostima. 

e sad, pre par godina ja jos nisam bila otkrila teretanu. ne znam dal bih sad, s teretanskim iskustvom, pristala da mlatim sipkom s tegovima tamo vamo. tesko da bih, zapravo. sad se, na primer, bojim povrede.

idi na probni cas. nista ne kosta. mislim da se zapravo ne upisujes na bodi pamp, nego na ceo les mils program, a onda tu imas i spining i jos nekoliko treninga, koje kombinujes kako oces. ja sam tada htela samo bodi pamp. 

Link to comment
  • 1 month later...

nema na cemu, skoro proucavala spining po dorcolu za neku sto dolazi iz inostranstva.cula i ja da valja star studio, sve radi kako valja, jedino ima ljudi previse, al to je za spining nebitno.

 

I kakvo je stanje sa centrima za spining u Beogradu..? :)

Trazila sam na netu i prvi rezultat je "Extreme Gym", vidim da imaju dosta termina u toku nedelje i vise instruktora..Ako ima neko ikakvu konkretnu preporuku, bila bih zahvalna.

Trazim za gospodina koji skoro 20 godina ide redovno na taj vid rekreacije, i bice u Beogradu neki duzi period te bi zeleo da nastavi i ovde. Jeste da slabo prica nas jezik ali mislim da to ne bi bio problem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...