Jump to content
IGNORED

Wellness/fitness centri


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

da li ima neka pristojna teretana u blizini hrama svetog save? treba da ima masinu za trcanje, dzak za udaranje i tegove, da ne dolaze kriminalci i da moze da se placa po terminu. hvala unapred na preporukama.

Link to comment
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cruella De Ville

    17

  • Vasilij Zajcev

    15

  • ToniAdams

    8

  • twisted

    5

da li ima neka pristojna teretana u blizini hrama svetog save? treba da ima masinu za trcanje, dzak za udaranje i tegove, da ne dolaze kriminalci i da moze da se placa po terminu. hvala unapred na preporukama.
Teretana, tj. fitness centar u Ljubostinjskoj (mislim da se zove Palestra) ispunjava te kriterijume...Hm... a kako prepoznati kriminalca? :unsure:
Link to comment
Onda, el valja, posle svega, taj Velnescentar?
nije los...malo je mali u shpicu dana, inace ok
Hm... a kako prepoznati kriminalca? :unsure:
tetovi, oziljci, probodni, ubodni, prostrelni, savovi, "maniri", spika, stagod ti treba...iz aviona se vide
Link to comment
nije los...malo je mali u shpicu dana, inace oktetovi, oziljci, probodni, ubodni, prostrelni, savovi, "maniri", spika, stagod ti treba...iz aviona se vide
Ovako nešto?snake.gifI dalje mi nije baš najjasnije... Da li je neko prihvatljiviji ako ne izgleda kao ovaj gore (karikirao sam malo, ali jasna je poenta) a npr. ojadio je bivšu državnu firmu i sada je vlasnik iste? :unsure:
Link to comment
  • 1 month later...

Vec odavno ocu da smestim ovde o wellness centru u centru grada, a nikako.. Elem, rec je Wellness Centu, u ulici Kraljice Natalije (ranije Narodnog fronta) 38-40. sadrzaji koji se nude na 600 kvadratnih metara, sa dodatno obezbedjenim uslovima koji garantuju sigurno i bezbedno opustanje u: Aqua zoni (pored svih vrsta vodenih masaza, ukljucuje i razlicite manuelne tretmane), solarijumu ili fitness zoni (vrhunske sprave za kardio treninge; personalni trening - licni trener; vezbanje na spravama poslednje generacije). rad centra: ponedeljak-petak od 7:30 do 23:00, subota-nedelja od 9:00 do 21:00. detalje mozete pogledati ovde ali je stvar u tome sto nema cena... sto znaci da mora uz'es tel u ruke i da tipkas brojke pa da se raspitas sta te zanima.Inace, 'vako - dojmi se dosta dobro...

Link to comment
Vec odavno ocu da smestim ovde o wellness centru u centru grada, a nikako.. Elem, rec je Wellness Centu, u ulici Kraljice Natalije (ranije Narodnog fronta) 38-40. sadrzaji koji se nude na 600 kvadratnih metara, sa dodatno obezbedjenim uslovima koji garantuju sigurno i bezbedno opustanje u: Aqua zoni (pored svih vrsta vodenih masaza, ukljucuje i razlicite manuelne tretmane), solarijumu ili fitness zoni (vrhunske sprave za kardio treninge; personalni trening - licni trener; vezbanje na spravama poslednje generacije).
e, nema sat vremena da sma u nekom casopisu citala prikaze usluga pojedinih wellness centara, i slatko se ismejah. konkretno, taj licni trener u tom welnesu u narodnog fronta kosta soma i po, po terminu, da ne kazem treningu :lol: ali dobro, oFce su vazda bile za shishanje, a i u danasnje vreme, ako nemas licnog trenera - ne treba da zivis :wicked::lol: sve u svemu, ti nasi velnesi su stvoreni za dranje sminkera i foliranata. u tom smislu, pozdravljam njihovo postojanje ^_^btw. procitah naknadno da mrke face nisu pozeljno okruzenje. e pa, ja one svoje lokalne bitange razlicitih uzrasta s kojima svakodnevno vezbam ne bih menjala ni za sta :wub: frendli su, uvek na usluzi, brizni i nadasve zabavni, a i samim svojim prisustvom u odredjenom broju uticu da se zalutali pozeri u najnovijoj fensi sportskoj opremi, posle prvog dolaska predomisle i netragom nestanu :lolol: meni ustvari na ovom topicu uopste nije mesto :unsure: Edited by Cruella De Ville
Link to comment
Vec odavno ocu da smestim ovde o wellness centru u centru grada, a nikako..Elem, rec je Wellness Centu, u ulici Kraljice Natalije (ranije Narodnog fronta) 38-40.sadrzaji koji se nude na 600 kvadratnih metara, sa dodatno obezbedjenim uslovima koji garantuju sigurno i bezbedno opustanje u: Aqua zoni (pored svih vrsta vodenih masaza, ukljucuje i razlicite manuelne tretmane), solarijumu ili fitness zoni (vrhunske sprave za kardio treninge; personalni trening - licni trener; vezbanje na spravama poslednje generacije).rad centra: ponedeljak-petak od 7:30 do 23:00, subota-nedelja od 9:00 do 21:00.detalje mozete pogledati ovde ali je stvar u tome sto nema cena... sto znaci da mora uz'es tel u ruke i da tipkas brojke pa da se raspitas sta te zanima.Inace, 'vako - dojmi se dosta dobro...
600-1000? već sam pitao, za osnovnu varijantu :)
e, nema sat vremena da sma u nekom casopisu citala prikaze usluga pojedinih wellness centara, i slatko se ismejah. konkretno, taj licni trener u tom welnesu u narodnog fronta kosta soma i po, po terminu, da ne kazem treningu :lol: ali dobro, oFce su vazda bile za shishanje, a i u danasnje vreme, ako nemas licnog trenera - ne treba da zivis :wicked::lol: sve u svemu, ti nasi velnesi su stvoreni za dranje sminkera i foliranata. u tom smislu, pozdravljam njihovo postojanje ^_^btw. procitah naknadno da mrke face nisu pozeljno okruzenje. e pa, ja one svoje lokalne bitange razlicitih uzrasta s kojima svakodnevno vezbam ne bih menjala ni za sta :wub: frendli su, uvek na usluzi, brizni i nadasve zabavni, a i samim svojim prisustvom u odredjenom broju uticu da se zalutali pozeri u najnovijoj fensi sportskoj opremi, posle prvog dolaska predomisle i netragom nestanu :lolol: meni ustvari na ovom topicu uopste nije mesto :unsure:
da ti slučajno ne dolaziš u teretanu preko puta jata na nbgd ? :D:D:D
Link to comment
da ti slučajno ne dolaziš u teretanu preko puta jata na nbgd ? :D:D:D
ne dolazim :lol: ali ako je kao ova moja, zapamticu tu prekoputa jata, za svaki slucaj ^_^jas` izvinjavam:
600-1000? već sam pitao, za osnovnu varijantu :)
z7shysterical.gif Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Za koji period? Cena se, kao i za ostale ekskluzivne stvari u Srbiji, da ispregovarati. Inace je ovaj centar najjeftiniji...a i najmanja je koncentracija krimosa. Vec sam pisao o tome, necu da bude kao da ga nesto reklamiram (od toga nemam nista, samo vecu guzvu na spravama)...ali fakat je dobar.

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
da li ima neka pristojna teretana u blizini hrama svetog save? treba da ima masinu za trcanje, dzak za udaranje i tegove, da ne dolaze kriminalci i da moze da se placa po terminu. hvala unapred na preporukama.
Imas fenomenalan fitnes centar na uglu Branicevske i Hadzi Milentijeve koji se zove Nautilus. Odlican je, cist, nrmalna klijentela i mislim da je sada vec i pristupacan po ceni, moze i na termin. Cudi me da ga niko ovde do sada nije pomenuo. Klub ima i odvojene musko zenske saune, odlicnu kardio liniju i rekreativne i profi set tegova. Ima i prijatan kafic. To je prvootvoreni klub u Bg tog tipa i svojevremeno dok se nije pojavio Wellnes u B. Adzije bio i mesto drustvenog prestiza. Sada kad je ta klijentela otisla dalje u wellnes sasvim je podnosljivo. Jedina mana, nema bazen i spa propram, al jbg...Toplo preporucujem, jedna od retkih stvari u Srbiji koja od 92 pa do danas drzi konstantu u kvalitetu usluge i cistoci.
Link to comment
za godinu dana. naravno da se da ispregovarati, meni je ponuđeno 600 od mogućih 1000 ;)
pa dobro, to i nije katastrofalno...50evra mesec u full-u i kadgod...ja sam prosle godine u Cezarusu davao 4 soma za 12termina kadgod, sa malom saunom ali bez bazena, djakuzija, i bez turskog kupatila, a ponavljam - proslogodisnja cena. +gomila JSOovaca, krimosa i drugih dripaca koji te smore ako hoces da radis ozbiljno... plus je ovo u centru grada, plus te prate kako napredujes i imas neku light instruktazu (sto se svugde dodatno placa)... Kapiram da bi ti dali i rate neke...think again :wink:
Link to comment
Inace je ovaj centar najjeftiniji...a i najmanja je koncentracija krimosa. ...ali fakat je dobar.
za godinu dana. naravno da se da ispregovarati, meni je ponuđeno 600 od mogućih 1000 ;)
ukoliko se ovo odnosi na onaj `city wellness` u narodnog fronta, rece mi maserka da je isla kod njih da prikupi informacije, i da se sve placa posebno. samo godisnja clanarina je pomenutih soma/600 eura, koliko je vec. ormaric, ko zeli samo svoj, mesecno kosta 2 soma (dinara doduse :P ).pa, ako je to najjeftinije, pitam se koliko li onda deru ostali...edit: quote Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Idem tamo par meseci i nema dodatnog placanja za ormarice...radi se o klasicnoj Srpskoj rekla-kazala. Doplacuju se masaze i pice, kao svugde u svetu, i solarijum. Sve ostalo je u "paketu". Napisao sam Twistedu na prosloj strani zasto cena od 50evra mesecno "nije" skupa, pre svega zbog komparativnih prednosti od ostalih fancy teretana...a da je to (za mene) skupo generalno govoreci, skupo je...ali i da je najjeftinije u gradu, najeftinije je. zato mani price masera o personalnim ormaricima :rolleyes: ...meni je instruktor iz stare teretane pricao da da imaju fush sprave, a zatekao sam najnoviji Tehnodzimovu liniju. Inace, oficijalni zastupnici za Srbiju..Ima tu uvek ljubomore i rivaliteta...verujem samo onome sto licno proverim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...