Jump to content
IGNORED

Wellness/fitness centri


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

ewo preporuka, naš ceo klub je suve pripreme počeo u teretani pod nazivom "teretana" :lol: preko puta jata na nbgd, ogroman je prostor, ima xx sprava (99>xx>30), nema bukvalno nikoga 18h-20h, osnovna cena je 2400 din za pojedince, a mi smo dobili značajan popust (što bi vi rekli za firme, više od 15 ljudi) i u roku od mesec dana može da se dođe koliko puta želite.

Link to comment
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cruella De Ville

    17

  • Vasilij Zajcev

    15

  • ToniAdams

    8

  • twisted

    5

evo jos jedne preporuke ...fitnes centar palestra blizu bozidarca (na krstu), za one koji vole fancy teretane. mislim da se ulica zove ljubljanska. 2600 mesecno. super sprave (Technogym ), imaju i programe tipa pilates, aerobik i sl, sauna, masaze... ne znam kakvo je stanje sada, ali pre godinu ipo je bilo milina ici jer je uvek bilo praznjikavo. Ventilacija im tada nije bila bas najbolja, smrduckalo je ponekad na donjem spratu i u svlacionicama (koje su btw super sa ormaricima na zakljucavanje).Ove godine sam isla na ono cudo power plate. Nije lose, daje rezultate a ne mucis se skoro uopste. Trening, sve ukupno sa zagrevanjem i istezanjem traje oko 20 min. Al' je mnogo dosadno i meni se uvek cinilo ko da traje mnooogo duze.Ne secam se kako se tacno zove klub (ili sta je vec), al' je na uglu dobracine i jovanove. 1 trening 10 eura.

Link to comment
Ove godine sam isla na ono cudo power plate. Nije lose, daje rezultate a ne mucis se skoro uopste. Trening, sve ukupno sa zagrevanjem i istezanjem traje oko 20 min. Al' je mnogo dosadno i meni se uvek cinilo ko da traje mnooogo duze.
Kakve rezultate konkretno daje, u čemu si osetila poboljšanje?
Link to comment
Kakve rezultate konkretno daje, u čemu si osetila poboljšanje?
Posle dva meseca sam se zategla i imala fin tonus (ako se to tako kaze). Isla sam 3x nedeljno. Imala sam problema sa listovima (mrsavi u odnosu na ostatak) i uvek sam na kraju odustajala od tih dosadnih vezbi. Tanjir mi se tu pokazao odlicno. 20 minuta na spravi ti je ko otprilike 40 u teretani (tako kazu) . Za 20 minuta ti odradis vezbe za celo telo (sklekovi, trbusnjaci, cucnjevi, vezbe za ruke sa nekim trakama...). a zbog tih vibracija ti se misici kontrakuju...zaboravila sam koliko puta u sekundi pa ko da si odradio kompletan trening. Zvuci ovako malo naivno, ali nije bas lako. Ja sam imala par puta dobre upale. Super je stvar za one koji nemaju vremena, kod povreda ili za one koji nisu u formi a hoce bez mnogo muke da je steknu. Prvi trening je besplatan tako da svako moze da vidi o cemu se radi.Al' ipak je meni nekako lakse da trcim na traci sat vremena, nego tih 20 minuta. Brze mi prodju...
Link to comment

ja sam zavrsio istrazivacki ciklus, pre svega za wellness (+fitness). zakljucak: imaju 3 mesta u gradu koji imaju vrhunsku uslugu - Wellnesland, Wellness centar i Hyatt . ovaj poslednji je za gradjanstvo preskup i meni nezamisliv... prva dva su bili jedno pa se razdvojili, gde je po meni bolji drugi - wellness centar. u narodnog fronta, preko puta garaze, nize cene, najnovija linija Technogym-a, sa (prelivnim) bazenom boljim od onoga gore na Vracaru (kada). ima i sistem za plivanje u mestu, pristojan djakuzi i dve saune (finsku i tursko). onaj na Vracaru ima 3 (ove dve + ruska, po meni potpuno nepotrebna) i sve je samo malo usminkanije, mada imaju stariji Technogym. osnovna prednost ovog centra je ne pretrpanost (radi na 50%), nema guzvi i jacih "spiceva", a najznacajnije - nema gradskih krimosa! (citaj: ne udje ti u djakuzi Peconi sa tri telohranitelja i sl.)

Link to comment

Velecasni probaj palestru. ona je blizu vuka. ulica je ljubostinjska (ja lupila ljubljanska). nisam sigurna da li primaju uplate preko racuna. Ja sam se bas sinoc zapljunula u Wellness centar. Veceras idem na prvi trening i bazen pa javljam utiske.

Link to comment

Wellness centar me je pomalo razocarao. Bila sam samo dva puta do sada i oba puta je bila guzva. Jednom sam dosla u 21h, jednom u 19h (radni dani). Bazen je mali i cim je u njemu vise od cetvoro meni nije prijatno. Ekipa je losa, sve neki glasni kvazi biznismeni.Tursko kupatio sa aromaterapijom mi je desetka. Mozda Vasilij Zajcev moze da mi oda tajnu u kom je to on terminu bio kad nije bilo guzve, posto ove na recepciji kazu da nema pravila.

Link to comment
Mozda Vasilij Zajcev moze da mi oda tajnu u kom je to on terminu bio kad nije bilo guzve, posto ove na recepciji kazu da nema pravila.
sve van termina koje si navela :) salim se, tek krecem. pa cu javiti. gledao sam odnos korisnika i kapaciteta - wellness centar ima oko 300, ovi na vracaru blizu 1000...
Link to comment
sve van termina koje si navela :) salim se, tek krecem. pa cu javiti. gledao sam odnos korisnika i kapaciteta - wellness centar ima oko 300, ovi na vracaru blizu 1000...
ali zar tamo nije standardna članarina tipa 1000? godišnje?kao pa ti si drug moj ovo ono, 650?! ma važi!
Link to comment
ali zar tamo nije standardna članarina tipa 1000? godišnje?kao pa ti si drug moj ovo ono, 650?! ma važi!
pricali su mi da je skupo i kad sam nabavio hiperbaricnu komoru za gajbu :) ozbiljno, da, precenjeno je. generalno u bgd i srbiji, sauna se smatra ljutim luxuzom...ja sam napustio teretanu kad je izgradjena sauna, a cene klepili samo tako... ovo sad je mali poklon sebi za ostvljanje pusenja i revitalizacija chuke
Link to comment
sve van termina koje si navela :) salim se, tek krecem. pa cu javiti. gledao sam odnos korisnika i kapaciteta - wellness centar ima oko 300, ovi na vracaru blizu 1000...
uh dobro je posto sam do sada imala crv sumnje da sam pogresila sto nisam otisla na vracar, a za termin bez guzve, ako ga ima, cu verovatno saznati pre tebe. :)mada i ja preterujem...hocu ceo bazen samo za sebe. :P
Link to comment
uh dobro je posto sam do sada imala crv sumnje da sam pogresila sto nisam otisla na vracar, a za termin bez guzve, ako ga ima, cu verovatno saznati pre tebe. :)mada i ja preterujem...hocu ceo bazen samo za sebe. :P
nisi sigurno pogresila u odnosu na Vracar (zamisli nekog lika iz novina, sa 2 telohranitelja, od kojih ti se bar jedan uvali sa njim u dzakuzi...i onda krene "razgovor" :puke: )...a bazen gore i nemas, nego ogromnu kadu, iznad zemlje...ovde je mali ali normalan, prelivni, zenba.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...