Jump to content
IGNORED

Wellness/fitness centri


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Mislim da je jasna namera otvaranja teme... O iskustvima cu kasnije, a za sada mi treba preporuka za centar u centru Bgd, koja ima one programe za firme, popuste i sl. Hvala unapred...

Link to comment
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cruella De Ville

    17

  • Vasilij Zajcev

    15

  • ToniAdams

    8

  • twisted

    5

Ako trazis w/f centar za firmu, racunaj da su u centru grada uzasno skupi. Problem ih je otvoriti u centru zbog velikog prostora koji je neophodan za saune, male bazene, sale za djipanje, sale sa tegovima...Onaj Wellness u Bozidara Adzije je skup, ali daje dobre popuste za firme. Super je centar u veslackom klubu CZ ( :yucky: ) na Adi, ako vam nije predaleko. Ne znam tacne cene, u tim velikim centrima se izgubim k'o onaj u supermarketu.
evo prikupljam ponude...horor za sad...daleko nam je ta ciganmala, a i ja sam i u "Bal na vodi" navijao za ove negativce iz Partizana :)
Link to comment

aj da iskoristim, pa da pitam...ima li kakva pristojna teretane na nbgdu u kojoj bih mogao kvalitetno ubiti svakodnevno sat vremenqa, umesto sto ga ubijam cekajuci u koloni pred brankovim mostom?bitno mi da je cista, da ima vazduha, dovoljno slobodnih tegova i ako je mozno vrece i bicikl.

Link to comment
ima li kakva pristojna teretane na nbgdu?bitno mi da je cista, da ima vazduha, dovoljno slobodnih tegova i ako je mozno vrece i bicikl.
nemam pojma, baci pogled ovdesa vazduhom nijedna ne stoji idealno, svaka ima tegova u izobilju, a kapiram da danas svaka ima dosadni bicikl (steper, traku...). glede dzaka, isti kosta oko 50 ojra, pa mozes da ga okacis kod kuce wink.gif
Link to comment
ja teretanu placam 1800 mesecno, svaki dan koliko hocu, cardio+strenght. sve preko ove cifre je dranje i ne treba platiti.
sve je to lepo, i meni je tu negde granica tolerancije za cifru + za te pare trazim i dzak (a ove zime i ring za sparing)...ali ovde se radi o mojima u firmi. fensi shmeksi cice oce saunice, masazice, bazencice...e na tome shishaju! cu da vidim, cu da pregovaram...@Toni Narodna Umotvorina Adams: sat se ubija spavajuci, u teretanu idi redje (2-3 puta nedeljno) al na po 2h. U kom delu Nbg? Najbolje i najskuplje u centru Bgd ti je Cezarus (24. blok) iz Grcko-kiparskog trz.centra...bio sam tamo prosle zime i vrh su uslovi ali je preskupo (proslogodisnja cena: 50e za 12 "kadgod/kolkogod" termina)...za samo malu saunu pore pored klasicnog fitness i gym programa, malo li je. Al, posto vide' da voles, imaju manekenke, imaju poznate face, malo estrada, malo sport, ovo ono, nadrkano sve u fullu :rolleyes: ...ako pa hoces da vezbas ozbiljno, u svakom kraju ima po nesto "pristojno", reci gde si.
Link to comment
sve je to lepo, i meni je tu negde granica tolerancije za cifru + za te pare trazim i dzak (a ove zime i ring za sparing)...ali ovde se radi o mojima u firmi. fensi shmeksi cice oce saunice, masazice, bazencice...e na tome shishaju! cu da vidim, cu da pregovaram...
a znaći ti bi da se znojiš sa cicama. e to brajko mora da se plati :rolleyes:
Link to comment

@Vasil 'MadDog' Zajcev: imam malu teretanu gajbi, a imam i dobru u komsiluku, nije to problem, nego sto moram svaki dan u spicu da cekam bar uru pred mostom ko debil. pa mi je ideja da taj sat, tj dok se guzvaja ne rascisti, provedem na tegovima umesto u autu.inac, 2 puta po 2 sata nedeljno nikako ne valja. 4 puta je savrseno, 3 puta podnosljivo.elem, ako si za sparing javi, oticicemo do sindje, pa da se izubijamo ko ljudi.

Link to comment
a znaći ti bi da se znojiš sa cicama. e to brajko mora da se plati :rolleyes:
evo, ja bih da platim da ih ne gledam (kako markiraju frajere &i ne slusam kako se klibere) u teretani. ne pitam sta kosta :mellow:
Link to comment
zlico, pumpaš se hm? :rolleyes: kako se to uklapa s pivčugom?
ne pumpam se, vec se rekreiram i uklapa se odlicno, sve dok radis ono sto ti prija wink.gif
prica se da je zlica napravila teretanu od pivskih flasa.forsira bipceps.
:lol:p.s. bar mi ne treba muskarac da mi nosi pivo, mogu sama -_- :rolleyes: Edited by Cruella De Ville
Link to comment
a znaći ti bi da se znojiš sa cicama. e to brajko mora da se plati :rolleyes:
sa svakom godinom sve vise, moj prijatelju :(
...
mozemo da sparingujemo, nije problem, mada imam stalnog partnera :rolleyes: (lud i posesivan) ...a i plase me ljudi koji imaju teretanu kod kuce :unsure: elem, ozbiljna preporuka: streljana u 24.bloku. odmah pored pomenute lokacije. teretana je preskupa, ne mozes se ni oznojiti za cuku vremena, dok ovamo mozes da ispucas sanduk municije (za manje pare) i mirno nastavis ka Gazeli (a tu ti tacno nastaje guzva)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...