Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

kad si fotkala ovo? ja sam pre neki dan (preključe npr.) isprobavao nešto, ali nisam bio zadovoljan i to samo zato što je bio (mesec) na strani gde mi je terasa. na neki način kao da si mi maznula fotku. isti je takav bio, ali nisam zadržao fotke jer sam video da bez stalka ne mogu lepo da ga uradim. (imam stalak, ali kada stavim 300mm sigmu apo, počne da se klati tronožac, jer je od jeftine plastike i jeftin je) ali sam na netu video jako lepe snimke sa tom istom sigmom meseca. pozdrav :)

Link to comment
kad si fotkala ovo? ja sam pre neki dan (preključe npr.) isprobavao nešto, ali nisam bio zadovoljan i to samo zato što je bio (mesec) na strani gde mi je terasa. na neki način kao da si mi maznula fotku. isti je takav bio, ali nisam zadržao fotke jer sam video da bez stalka ne mogu lepo da ga uradim. (imam stalak, ali kada stavim 300mm sigmu apo, počne da se klati tronožac, jer je od jeftine plastike i jeftin je) ali sam na netu video jako lepe snimke sa tom istom sigmom meseca. pozdrav :)
Zumirala sam. I ja sam probala da vidim kako ce da ispadne i takodje slikala sa terase. Nesto me uhvatila nesanica i vidim mesec pa rekoh da ga ovekovecim :)))Ma, nemam ja neki specijalni fotoaparat. Ovo je pravljeno Pentax Optio digitalnom kamerom (10Mgpx).Hehehe, samo sam obican amater.Pozdrav i tebi :)
Link to comment
photogazing meni vise smeta onaj covek levo nego znak :)gde su fotkani oni sareni grafiti?
a: u pravu si. sada sam i ja pogledao i on isto skreće oko. tako da... fotka je više šit nego ok. b: ispod gazele s' one strane (pivara)
Link to comment
Pozdrav svima! :) Nadam se da cu uspeti da posaljem slicicu i da ce naici na neke simpatije! :unsure:
Stvarno sjajno, koliko nijansi narandžaste... cool.gif Edited by micke
Link to comment
Stvarno sjajno, koliko nijansi narandžaste...
Jos kada bi imali jednu ljudsku figuru koja zgrcena, pognute glave sedi na jednom kraju klupe onda bismo imali i pricu a ne samo boje. Naravno, to nije uvek moguce izvesti.
Link to comment
^ Sjajno!@Moderator - mozda je sad prilika da se ovaj topik nekako merdzuje sa onim pinovanim. Posle ovoga ocigledno je da je ovaj suvisan.
I ja sam to mislio jos na prethodnoj strani - samo da jos provalim kako se to radi :blush: inace, jedna od ideja mi je bila (ali samo delic sekunde) da neke fotografije prebacim na pinovani topik - dok se ne dosetih da selekcija nije moj posao.edit: da sacekamo jos malo razvoj dogadjaja - mozda dva topika nisu lose resenje. Tamo gore je u proseku kvalitetnije, a ovde dole ima, pored kvalitetnih fotki, i korisnih komentara za one koji uce osnove. Edited by CowBoy
Link to comment
sada mi je mnogo lakše jer znam da si samo klonirao :D hvala u svakom slčj :)
Ne zezaj da ne znas fotoshop??? Imas sjajne fotke, instaliraj taj alat odmah - za desetak dana znaces uglavnom sve sto ti je porebno.Inace, alatka clone uzima povrsinu sa jednog dela fotografije i , kao cetkom, prenosi je i na drugi deo (onaj koji zelis da izbrises).Minut posla.
Link to comment
edit: da sacekamo jos malo razvoj dogadjaja - mozda dva topika nisu lose resenje. Tamo gore je u proseku kvalitetnije, a ovde dole ima, pored kvalitetnih fotki, i korisnih komentara za one koji uce osnove.
Može da bude i 1 topik, ali bi trebalo staviti do znanja učesnicima da su u pitanju ambiciozne fotografije (ono što oni sami, ne neko drugi, misle da je dobro). Svakako ograničeno na 800 pixela duža stranica. Da sam ja :fashisto: , ja bih ovo strogo sprovodio.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...