Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

Ljudi, sa kakvim ste fotografijama ovde počeli, vidim da će trebati da se napravi i III liga :)Stvarno, zašto nekoliko poslednjih fotografija nisu na onom drugom topiku ?

Link to comment

mene u principu ova podela počinje da smaratis. ako je ono hi i ovo low. pitam se: šta ako je vama ono što je meni low - hi. ili obratno. npr. juče ili preključe su mi napušili jednu fotku na jednom forumu, a meni se dopada. i danas sam razmišljao da li da je parkiram ovde ili tamo. :rolleyes: baš me zbunjuje sve to.EDIT:tako da... ne bi bilo loše da se svi vratimo tamo i tamo da kačimo sve. ako i ima loših, Bože moj.

Edited by photogazing
Link to comment

@Neutrino odlično! jedna možda sugestija: probaj auto ili background da prebaciš u black and white. verujem da će biti još bolje. dobićeš na dinamici.

Link to comment
Naravno, sve intenzivno obojene fotke treba tamo :P
podržavam ;)
tako da... ne bi bilo loše da se svi vratimo tamo i tamo da kačimo sve. ako i ima loših, Bože moj.
a i ovo podržavam!
Link to comment

Nema povratka angry.gif šalim se...Probao sam fudbalskom terminologijom da objasnim svrhu ovog topika ali očito ne ide. Ono što krasi prvi topik sa fotkama je preovlađujući kvalitet. Ljudi koji tamo postuju se dobrano razumeju u fotografiju, možda ima i profija. Postoji i topik o foto tehnikama sa uglavnom istim učesnicima. I tako i treba da bude, to je dobro. 1 kvalitetan topik. Ja se ne razumem u milimetre, objektive, leće i programe za obradu slike. Kupio sam aparat pre 2 godine kad sam išao na more da se slikamo dok se odvaljujemo na plaži. Znam da aparat ima 8 mpixela i dalje me ne pitaj. Ako ubodem neku dobru fotku - super, ako ne hoću da imam mesto gde mogu da prikažem i te fotke kojima realno nije mesto među majstorima. Hvala majstorima na podršci i savetima.

Link to comment

@photoganzing, neutrino & nasumica: na ovoj strani su vase fotografije koje bi po svim kriterijumima trebale da se nadju u prvoj ligi - ovde se kace, kako sam ja skapirao, interesantni motivi nevesto kropovani ili eksponirani.edit: i nevesto koncipirani.

Edited by CowBoy
Link to comment

ne može. mnogo posla, a rezultat ne bi bio zadovoljavajuć. uuuu, super si ti odradio ono sa kišobranom (clap, clap, clap) d_book.gif jel si išao samo sa alatkom 'patch' ili si još nešto radio?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...