Jump to content
Heineken

LDP: šta širiti dalje?

Recommended Posts

James Marshall
On 8.9.2019. at 10:08, gospa buba said:

e, slushala sam cirilicu. neinteresantan je chadonir, jedva odradjuje. sagovornik mi je otkrovenje, cirjakovic. mislila sam da odrasli mushkarci tako ne razgovaraju emoji38.pngol:

sent from bubamoto

nisi ispratila njegova onlajn djelovanja, onako, kvalitetno mizogina, bila neka akcija protiv njega prije par sedmica. 

gospa buba
nisi ispratila njegova onlajn djelovanja, onako, kvalitetno mizogina, bila neka akcija protiv njega prije par sedmica. 

ispratila sam ga pre mizoginije i primecujem 1 izvesnu razliku pre i sad. mora da ima tu neka druga pricha, niko se ne ponasha tako tek tako.

sent from bubamoto

James Marshall

Pa možda mu udario cijalis u glavu

Host

Pre toga je bio inkvizitor protiv autosovinizma™. Razloga svakako ima - odlepio je. 

gospa buba

neshto je udarilo.

mislim, ako chovek hoce da bude zajeban prostak, mora mnogo da vezba. a njemu ni bekgraund nije bogznakakav u tom smislu unsure.gif

ovako neshto sve ko prznica u nizim razredima. neiskusno sad.gif

edip. da potpuno zanemarimo transfer od istrage autoshovinista ka klanjanju istochnjachkim despotijama i njihovim tehnikama razvoja. sve i da chak sve to ima smisla, istorijski trenutak je promashen. za srbiju, nas i njega.

sent from bubamoto

Host

Ko zna, mozda se prejeo smokava?

Postepeno je to islo kod njega. Prvo je postao anti-imperijalista, pa slobobranitelj, pa antiautosovinista, pa mizoginicar.. Ne znam u kojoj je sad fazi. Ali uglavnom to sve u paketu, skoro da je nemoguce da budes jedno od tih a da ne budes i sve ostalo.

Edited by Host

ultra plasticni

On je u sustini antikolonijalist, kamijevskog tipa ako smem da primetim

Host

Pa jeste, ta neka jedna mesavina Kamija, Bukovskog i Petera Handkea. Od svakog je pokupio ono najbolje.

gospa buba

objasnite mi po tachkama. ja kao mashinski inzenjer ne razumem :hihi:

sent from bubamoto

Apollo Creed

Jovanović: Trenutno stanje na političkoj sceni je „tucanje u mozak“

EE0ujGYWkAAc31W.jpg

Frank Pembleton

gospa buba

kako je to bilo gladno svega.

sent from bubamoto

svashtabezneshto

Ćirjaković je prvo bio autošovinista™, posle je preumio i saborce, posebno saborkinje, krenuo da proganja.

Apollo Creed
Jovanović je kazao da mu je žao što "uvek oni koji su po pravilu uzroci svih naših političkih katastrofa, na kraju plaćaju najmanju cenu".
"Ne želim da biram ni između Vučića i Đilasa, Tadićem nikada nisam bio oduševljen. Ali ova zemlja je ovakva kakva jeste, najviše zbog nas političara", istakao je on.

:Hail: