Jump to content
Heineken

LDP: šta širiti dalje?

Recommended Posts

Apollo Creed
Kakav je osećaj biti gej ikona u Srbiji?
Nista posebno. Hvala na toj tituli.

Da li Vam smeta ili imponuje to što Vas većina gej muškaraca apostrofira kao najprivlačnijeg među političarima, a i šire od toga?
Ne smeta mi, volim i ja zgodne muškarce. Doduše za drugačiju interakciju.

Jesu li Vas nekada neki od njih otvoreno „muvali“ i ukoliko jesu kako ste na to reagovali?
Mene stalno muvaju. Ali sam zauzet. Možda je nekome to važno i zanimljivo pa koristi priliku da dobije više pažnje.

DvleAbYXcAAOw4P.jpg

Goranz

Mogao si neka kvalitetnija pitanja da mu postaviš, ne samo bezveze da privlačiš pažnju.

Sammael

Ovo je prvi put da Chaddah da jasne i koncizne odgovore na pitanja. Dal mu je dobro?

Majo
1 minute ago, Sammael said:

Ovo je prvi put da Chaddah da jasne i koncizne odgovore na pitanja. Dal mu je dobro?

Lego mu Apollo :fantom:

Leia

Najprivlacniji medju srpskim politicarima, sto jes jes konkurencija je surova :lolol:

urkozamanje

Ima tako stvari koje ja ne razumem, a i ne trudim se jer ne moram da ih razumem. Jedna od njih je i sta sve zene smatraju privlacnim. Al za Cedu bas niste normalne. 

Filozof manijak

Čudi me da Psiho nije ljubomoran na Čedicu što je najprivlačniji političar ženskoj populaciji :fantom:

JozoMujica
8 hours ago, urkozamanje said:

Jedna od njih je i sta sve zene smatraju privlacnim. Al za Cedu bas niste normalne. 

Sto uplices zene u pederska posla?

21 hours ago, Apollo Creed said:
Kakav je osećaj biti gej ikona u Srbiji?
Nista posebno. Hvala na toj tituli.

Da li Vam smeta ili imponuje to što Vas većina gej muškaraca apostrofira kao najprivlačnijeg među političarima, a i šire od toga?
Ne smeta mi, volim i ja zgodne muškarce. Doduše za drugačiju interakciju.

Filozof manijak

Cenim da je i onaj čuveni transparent "Čedo, oženi me" osmislio Azdejković :fantom:

JozoMujica

Oni su razdvojili Dušana Mihajlovića i mene. Kao što su učinili prethodno sa mnom i sa Zoranom. Ja sam došao u Kulu sa Zoranom a onda su nas razdvojili. I Zoranu su rekli - Vidi mi ćemo sa tobom lako da se dogovorimo nego nam Čeda pravi problem.

Zoran mi je posle toga zavrinuto rekao - Moramo da pripazimo, oni su te targetirali.

:vermez3:

Edited by JozoMujica

Apollo Creed

Legija je onda počeo da plače i pao je na kolena. Inače on je sklon tim teatralnim gestovima. Meni su ljudi pričali kako je on danima plakao u kući Milije Babovića, koga je oteo. Sedeo je u kući pored njegovih ćerki, njegove žene i ronio suze.

E tako je plakao i u Kuli. Pao je na kolena i počeo da rida pa se zaceni i samo priča - Nisam hteo da se ovako završi...

- Ajde dosta tog glupog pozorišta, rekao sam Legiji.

- Evo ako treba ja ću sada prst da odsečem ako treba.

- Ma odseci ruku, ubi se, pomozi svima...

E onda je reagovao Zvezdan Jovanović koji se odnekud pojavio... I on je čak krenuo pištoljem na mene...

:vermez3:

djordje geprat

on je zajebao i Njega