Jump to content
IGNORED

Evolucija dokazana - na hrvatskom tlu


braca

Recommended Posts

Tek kad gušteri formiraju suverenu državu evolucija će postati jedna od tehnika kreacionizma.Ako postoji evolucija, onda mora bidne i kontra proces -deevolucija. Proces kojim od čojeka postaju crvi.

Link to comment
Tek kad gušteri formiraju suverenu državu evolucija će postati jedna od tehnika kreacionizma.Ako postoji evolucija, onda mora bidne i kontra proces -deevolucija. Proces kojim od čojeka postaju crvi.
Prije no što bilo kako repliciram, samo da pitam, jer mislim da je važno; šališ li se ti kad pišeš ovakve stvari? Mislim, ne provociram, zaista me zanima, ostavljam mogućnost da je ipak ironija u pitanju.Inače, interesantan link. Edited by Hannah
Link to comment

Ok, raspravu, uslovno rečeno, sam pratila još onomad, ali sad se podsjetih. Ništa tamo zanimljivo, poučno i konstruktivno nema; možda 5 suvislih postova, ostalo su bili aplauzi istomišljenika i šatro znanstveno utemeljena teoretiziranja ljudi koji nisu u stanju za razmišljanje van vjerske/ nacionalne matrice. Prežvakano zillion puta.Nego, ovo je 1 sjajno štivo;http://en.wikipedia.org/wiki/The_Dragons_of_Eden

Edited by Hannah
Link to comment
...i šatro znanstveno utemeljena teoretiziranja ljudi koji nisu u stanju za razmišljanje van vjerske/ nacionalne matrice. Prežvakano zillion puta.
A bre Hannah neargumentovana kritika se ne zove kritika, već samokritika. Umesto utiska neđelje, uzvrati utemeljenim opaskama...i to tamo.Meni se moje pisanje i dalje čini osnovanim, naprimer:
Kreacionizam i evolucionizam prestaju biti u konfliktu ako se promene u genetskom zapisu prestanu zvati mutacijama. Dio životnog iskustva roditelja se upisuje u gene. Genetska arhiva dece, tako, pored onoga što su roditelji nasledili ima i novi sadržaj. Tako se deo onoga što su roditelji činili materijalizuje u potomcima. Time uzdizanje ( kreacija) bića postaje daleko efikasnije od nasumičnih promena i selekcije. ...
Nemam ništa protiv da se otvori jedna tema O Postanju. (???)(Ovaj uvod sa suverenim gušterima slabu liči na to.)
Link to comment
Meni se moje pisanje i dalje čini osnovanim
i samo tebi, cini mi senije sukob izmedju kreacionizma i evolucije u etiketama nego u milijardama godina
Link to comment
i samo tebi, cini mi se
Pitaj. Trudi se.
nije sukob izmedju kreacionizma i evolucije u etiketama nego u milijardama godina
Ebga...sad ja ne kapiram što ti pišeš? Objasni ti meni ovu rečenicu. Edited by billadni
Link to comment

braca, sorry, ovo je trol; imaš li "The demon haunted world: Science as a candle in the dark" istog autora? Ok je i na pm.

Edited by Hannah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...