Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

hm. tražio sam ciljano Sofru u nedelju zbog forumske preporuke.tamo ima i sendviča i palačinki i pice mislim, baš i ne izgleda kao da fali samo Ataturk.nije bilo juneta, uzeo sam pileći. Golem je, ali tortilja hladna, prilozi očaj, urnebes gorak, a ni meso nije bilo baš toplo. u stomaku posle cigla. prijateljica bacila 2/3. pomftit ladna plastika i to 120 dinara malo fišekče. ja obično brzoj hrani dajem i drugu šansu, ovaj je dobiti neće.
jbg, sve o cemu si pisao bilo je sasvim drugacije kad sam ja hasao...jedino za pomfrit ne znam, nikad ga ne hasam.
Link to comment

Ja takodže čuo od nekoliko ljudi da nije baš impresivno, ali moraću da probam. Problem je što tuda svaki dan prolazim rano ujutru, kad mi baš i nije do Turske.

Link to comment
Ja takodže čuo od nekoliko ljudi da nije baš impresivno, ali moraću da probam. Problem je što tuda svaki dan prolazim rano ujutru, kad mi baš i nije do Turske.
E sto to mrzim kad ranom zorom prolazim pored ugostiteljskog objekta pogresnog zanra. Pre par dana sam se zadesio u Virpazaru oko 10ujutro, pred Konobom Badanj koja krcka jagnjetinu u kotlicu otprilike celi dan. Pa i mi Romi imamo dusu, stvarno nisam mogao to za dorucak.
Link to comment

Ja sam na dotichnom mestu jeo pre preporuke, a ni meni se nije chinilo da toliko valja. Postoji kebab dole i kod shtajge, na pochetku Gavrila Principa, ali nisam nikad jeo.

Link to comment
  • 3 weeks later...

U Nušićevoj, u prolazu ka Terazijama, bio je prokleto dobar riblji fast food. Već neko vreme je zatvoren i nedostaje mi :(Da li neko zna ko je to držao, da li ima još neki lokal u gradu, a ako nema, koja bi bila kvalitetna alternativa za sendviče sa tunjevinom i dimljenim lososom?

Link to comment
  • 2 weeks later...

za novobeogradske japije sto rmbace oko arene, food alert!maksimalan rispekat za pilecu corbicu u grif grafu, simpa lokalcic u onom redu objekata na pocetku bulevara zorana djindjica, pri kraju tamo pored nekog girosa i kineza.elem mesto je otvorio neko nadasve civilizovan i duhovit (cedjeni sokovi se zovu dr.hoffman;) koji je video kako izgledaju slicni objekti po njujorku, ima repertoar od par odlicnih sendvica, kafe su medju najboljim u gradu a hajlajt je rekoh pileca corbica skuvana lakom rukom simpaticne bakute koja izviruje iz kujne, corbica je bistra (kako treba da bude, bez zaprske), od sastojaka tu se koren sargarepe i persuna i pilece meso, a umesto klasicne testenine iz samiske dobicete homemade pastu od palacinki, oridjinale kako bog zapoveda precanima (sve do hamburga). supa corba ili sta je vec ima i nekakvu vegetu u sebi ali se kunem da mi je ovo prvi put u zilion godina da sam bio na ivici da zamolim da mi pokazu koja vrsta jer ima gotivan i nenametljiv ukus.cena je 100 kinti, i cinija je povelika.salata (za sada 1 u opticaju) jos uvek trazi fajn tjuning, sendvici su odlicni, ima i paradajz corba ali me realno ne zanima pored ove.

Edited by gazza1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...