Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Jbg, elitna japi klijentela u BZĐ voli u banci da nabode i ćevapče koje, a od kineza može odelo uflekat.edit: P.S. Promena lokacije nije uticala na kvalitet klope.

Edited by dig_chohano
Link to comment
novost je i da ne primaju više porudžbine ispod 500 kintiedit: odnosi se na digove kineze
meni su, prosle nedelje, doneli klopu, iako je ceh bio do 400 kinti.doduse, ja sam im u komsiluku, pa su mi rekli da ce mi udovoljavati ukoliko nije guzva.
Link to comment
meni su, prosle nedelje, doneli klopu, iako je ceh bio do 400 kinti.doduse, ja sam im u komsiluku, pa su mi rekli da ce mi udovoljavati ukoliko nije guzva.
može da se dogovori sa njima, nije problemali jedan od likova koji donose je neviđeno smotan
Link to comment

ja ih zvala juce, prvi put (dobro dobro, stidim se..), doneli za oko 25 minuta, ali u vreme prilicne guzve, dobila isti taj flajer gde bise da ne raznose ispod 500 din, sto mi je malo problem ako narucujem samo za sebe ): svidelo mi se (: chajnizzzzz (: :wub::wub::wub: pica i rostilj na istom flajeru su cisto svetogrdje.

Link to comment

mnogo su dobri. ponekad pomislim da stavljaju neku drogu posto mi se desavalo da cim otvorim oci pomislim na njih:)djuvec je razbio par puta, super su lignje, a najvise obozavam piletinu sa krumpirom i blitvom :GLADNA:

Link to comment
za radni narod i seljake, kojima je na nos izašla lokalna ponuda pekara, sendvičara, monumentalnih objekata i grineta - dostava kuvane, domaće 'rane pravo za kancelarijski sto: robin fud.
od danas su robin fud i mali kum veseli drugari
ima li taj robin fud telefon, ne mogu da nadjem na netu. i izgleda da ne rade nedeljom :(+juce sam cula da u delta sitiju ima fast food sushi za umerene pare. neko jeo? znam da me nece mrzeti da odem zbog toga, a i videcu to cudo od trznog centra.+mrz, ne mogu da nadjem piceriju koja radi danas. imate li neki broj? kraj je zvezdara ili vracar. Edited by kingmaker
Link to comment
mnogo su dobri. ponekad pomislim da stavljaju neku drogu posto mi se desavalo da cim otvorim oci pomislim na njih:)djuvec je razbio par puta, super su lignje, a najvise obozavam piletinu sa krumpirom i blitvom :GLADNA:
hvala ;)
za lenjivce koje mrzi da guglajune rade nedeljom + hristos voskrese i u ostalim restoranima...
Takovska :Hail: Edited by Alphons
Link to comment
sofra na slaviji (kod mitićeve rupe) razbiva. danas ubih pileći doner u ogromnoj tortilji. gazda je iz burse, u lokalu samo fali ataturkova slika.kaže da planira da se proširi, a biće navodno i home delivery (me likey!).cena gigantskog donera je 200 kinti. ima lahmacuna i još koječega, nisam stigao da probam.
ja uzeo danas teleći i bio solidan, samo što se nisu baš pretrgli sa porcijom. Prijatno iznenađenje su one avionske maramice
Link to comment

hm. tražio sam ciljano Sofru u nedelju zbog forumske preporuke.tamo ima i sendviča i palačinki i pice mislim, baš i ne izgleda kao da fali samo Ataturk.nije bilo juneta, uzeo sam pileći. Golem je, ali tortilja hladna, prilozi očaj, urnebes gorak, a ni meso nije bilo baš toplo. u stomaku posle cigla. prijateljica bacila 2/3. pomftit ladna plastika i to 120 dinara malo fišekče. ja obično brzoj hrani dajem i drugu šansu, ovaj je dobiti neće.

Edited by banatjanin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...