Jump to content
yolo

Brza hrana - ostalo

Recommended Posts

*edited by mod

Jel zna neko neki fast food koji radi dostavu 24h? Jedino za sta ja znam je ogavni napoli u kome sto uzmes pizzu sa manje dodataka ona je sve vise ukusnija.P.S. Nema zurbe nije za veceras :)

Аврам Гојић
E, još mi se nisu smirile oči. Jeo neko klopu iz njihovog TC-a? Ja stvarno nisam kročio tamo pa ne znam koji je fast food u pitanju, nego mi je doneseno par puta odande. Verovatno je higijena :yucky:
Klopa u TC-u je sjajna, a posle tretmana u wok-u 1 nehigijena biva ubivena

Irresistible
Opako dobra kineska klopa.
:Hail:Jos jedan glas!Kiselo-ljuta supa, hrskava piletina, piletina sa susamom! Ma... :Hail:

dig_chohano

Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.

nexus13
Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.
pa dobro prijatelju...., moze li da padne neki telefon, info, gde sve donosi..... <_<

Dina
pa dobro prijatelju...., moze li da padne neki telefon, info, gde sve donosi..... <_<
stvarno najvaznije nam nisi rekao..

*edited by mod
Hoce da se ugradi kao middle men <_<

Matilda Ivancic

...

Edited by Matilda Ivancic

dig_chohano
Istina. Dobijate telefon na PM, neću baš da kačim čoeka ovde. Ne znam gde sve donosi, bitno je da po blokovima donosi :rolleyes:

twisted
Istina. Dobijate telefon na PM, neću baš da kačim čoeka ovde. Ne znam gde sve donosi, bitno je da po blokovima donosi :rolleyes:
daj der i meni neki pm info molim te

henrik larsson

Ne donosi preko mosta :(

dig_chohano

Baraba. Na Nbg imaju bolesno brz delivery.

dig_chohano

Update za Kineza. Teletina sa indijskim orahom u ljutom sosu. Jebe kevinu kevu. A i carevi su potpuni, imaju memorisan moj broj, danas zovem i javlja se baja sa "Gde si, ****! Donosimo gajbi ili u ordinaciju?" :lol:

henrik larsson
Update za Kineza. Teletina sa indijskim orahom u ljutom sosu. Jebe kevinu kevu. A i carevi su potpuni, imaju memorisan moj broj, danas zovem i javlja se baja sa "Gde si, ****! Donosimo gajbi ili u ordinaciju?" :lol:
Jebi se angry.gifSutra stajem na nbg stranu Brankovog mosta i naručujem. Edited by henrik larsson

Irresistible
Jedno veliko HVALA na novom otkricu! :Hail: "Kutijice" sa hranom su kao bure bez dna, a misljenja sam, takodje, da su dva pirinca dovoljna za kompletan rucak manje jesnih (sto na zalost, kod nas nije slucaj)! <_<