Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

3 hours ago, Milošica said:

Kakve su sada pljeskavice kod Mare?

Iste kao i pre. Ja kad sam gladan uzmem pojačanu tj duplu ako me mrzi da čekam da napravi pojačanu. Obavezno dodaj kačkavalj, a ako kojim slučajem ne staviš pavlaku, bukvalno zabaguje čovek koji radi, jer se po default hvataju za nju.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Moram da primetim ovdašnju fetišazicu trule faširancije, ne viđeh nigde da se mek ovako ceni a onaj ko ne voli štuje pljesku ili ćevap što je sve  jebemliga deveti ešalon gastro ponude pa bila i fastfud varijanta.

 

On 30. 1. 2023. at 23:36, francuski sobar said:

vodio me ortak na poslovnu večeru lol

 

Sad sam se setio i jedne druge situacije isto tako tih godina, poslovni klijent organizuje ručak u nekom slagaću radmilovcu, stojimirovcu tako nešto i sad da naručimo i domaćin će a ne ne morate ovdašnju "malu" insistiram i poruči za svakog tu jednu "malu" sve namigujući se sa osobljem. Konobar svima donese to a ono na velikim tanjirima po pljeskavicu od nekih pola metra barem i to onako klot bez priloga, variva, sosova.... A? kakva je mala šta kažete? Kibere se klijenti i konobari i dalje, bio tu onaj glumac Pele on ih odjebo glat kao vegetarinanac, ja da ne uvredim osoblje  pojedoh nekako,  baš sam se bio iznerviro.

 

 

Link to comment
  • 8 months later...

Ima li veće gastro prevare u BG od ovih silnih Poke mesta? 

Firma plaćala pa me ne boli po džepu ali neverovatno je šta oni naplaćuju. Bukvalno samo seckanje i čuvanje hrane. Za pare date za jednu miso i veliku™ poke porciju komotno može kilo ovog da se napravi.

  • +1 3
Link to comment

zar nisu silni propali

 

onaj povezan sa istokom u palmotićevoj

 

neki kod mene na šiptarcu na mestu gde je posle došao richard giros/nije da smo profitirali/

 

 

Edited by Eleniko
  • +1 1
Link to comment
Just now, Eleniko said:

zar nisu silni propali

 

onaj povezan sa istokom u palmotićevoj

 

neki kod mene na šiptarcu gde je došao richard giros između /nije da smo profitirali/

 

 

Ma brdo ih ima na dostavi i dalje. Što Dark kitchen što ovako.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Ja znam za dva, Inbox Poke i Poke Olakino, oba i dalje teraju jako. Slazem se da im cene idu dodjavola, ali ja volem ponekad da se pocastim, a i zdravo je.

To im je i biznis model. Griza savesti posle nekog ozbiljnog krkanja.

Link to comment
On 25. 10. 2023. at 18:27, Eleniko said:

zar nisu silni propali

 

onaj povezan sa istokom u palmotićevoj

 

neki kod mene na šiptarcu na mestu gde je posle došao richard giros/nije da smo profitirali/

 

 

 

Joj ricard giros je pakao na zemlji

  • +1 1
Link to comment

Samo da pohvalim Spice dostavu sa autokomande. Skoro da nema razlike u restoranu i dostavi + je tandori pile odlično. Zaobilazio sam ga u lokalu jer mi je previše, ali ovako za na gajbi je super.

  • +1 1
Link to comment
On 25. 10. 2023. at 18:35, goofs said:

Ja znam za dva, Inbox Poke i Poke Olakino, oba i dalje teraju jako. Slazem se da im cene idu dodjavola, ali ja volem ponekad da se pocastim, a i zdravo je.

 

Zar nema Inbox integrisane kuhinje gde zajedno "kuvaju" sve te njihove brendove...propasti neće nikad.

Link to comment
On 3.11.2023. at 18:33, *edited by mod said:

Samo da pohvalim Spice dostavu sa autokomande. Skoro da nema razlike u restoranu i dostavi + je tandori pile odlično. Zaobilazio sam ga u lokalu jer mi je previše, ali ovako za na gajbi je super.

 

šta je spice dostava sa autokomande, jel su i tamo otvorili kafanu pored b.brda ili je samo za wolt i ostale

Link to comment

spice je.. onako.. mjah..diwali je dobar (i onaj original u marinkovoj bari, i diwali mahal kod bljuvaka na nbg). onaj rahmetli paratha centar je isto bio dobar. in other news; saznao sam da i na woltu postoji prime varijanta-za 300rsd mesecno ne placas dostave. prvi mesec fraj. videcemo kakvi su. do sad sam trosio glovo prime.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...