Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Ako misliš na "To je to" ćevabdžinicu, nekada je stvarno bila top ali ni ja je nisam skoro konzumirao.

A što se tiče Savčića, prati Čolin/Sarajevski opadajući trend...poslednjih nekoliko puta pravi fijasko u odnosu na pre godinu dve (hvalih ga i ovde par puta svojevremeno)...to važi  i za ćevape i za sudžukice, džigu sam vrlo rano izbacio kao izbor jer je maskira izuzetno tankim sečenjem i gomilom marinade.

Za sada, po meni, jedino Goja drži neku konstantu u odnosu na pređašnja vremena.

Link to comment
19 minutes ago, ToniAdams said:

e ta, "to je to", bila je fakat tri koplja ispred svih ostalih valtera, čola i dekija, nadam se da su sačuvali kvalitet

Jebote, minimum jednom mesečno dobijem preporuku i nikako da odem, a blizu mi je.

 

Javljam uskoro i ljubim vas ako bude loše.

  • Wub 1
Link to comment

Moja bosanska familija od ovdašnjih sarajvskih prizna samo taj u 29-og, meni sam ćevap nije toliko bitan al on poštuje i somun kako treba pa je onda i meni ok, kod jevtića bio davno imo super džigu, pribojac me ispizdio kad sam prvi put bio te nema džige, nema kajmaka nema ni kiselog mleka onog domaćeg koje inače reklamira, čeko sto godina došlo sa somunom suvim i bez luka :ohmy: kaže evo saće saće i donelo u šoljici kad sam gladan već sve pojeo. Možda sam naleteo u pogrešan dan ali neće me više videti a šteta baš jer su mi pod prozorom bukvalno.

 

edit:

 

Jednom naručio preko kućne zlostave od nekog Knežaka, privuklo me ime a iskreno bila neka brutalna akcija i bio baš dobar

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

ne znam meni lego, doduše ja sam im napiso kako želim u onu rubriku gde upisujemo moguće alergije :tongue:

mix suđukica i čevapa, da somun bude vruć, nagaren i naparen i ako imaju pretop, kajmak odma unutra da se topi, luk isto, stiglo za 15 min sve toplo i  kako sam tražio, možda me poslušali možda samo imo sreće

 

 

Link to comment

Kad god sam bio lepinja sveža prilozi bogato i ljubazni.

 

Nego mislim da sam samo jednom bio na "starom placu" vodio me ortak na poslovnu večeru lol. Tamo baš dešavanje, pun plato ljud čeka u redu a dosta ih jedu sa strane i partijaju, mnogo umetnika, selebritija, Gorčin Stojanović dominira nešto kenja.

 

 

 

 

 

Edited by francuski sobar
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...