Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

proradio je Falafel Ćoše u Gandijevoj, bili su zatvoreni dosta dugo proletos, valjda su zaboravili da daju po neki fiskalni račun

 

mada ne znam kakav im je falafel pošto uvek jedem šavurmu, ali svi hvale sve što su probali

Link to comment
daj neki dobar recept, molim te. 
 
pokusao sam pre nedelju dana da pravim falafel. bilo me sramota da se javljam na baba čohano topiku. 
Naci cu ti kasnije postove, tj linkove ka njima pisali smo o njemu pre mesec-dva, u onim temama Sta kuvamo-Sta jedemo.

a ima nešto i u tome da ne moraš da se otkineš od posla svaki put kada ti se prijede neka glupost koja košta 250 din [emoji4]


Istina je to sto kazes generalno, ali nisam videla da je neko napisao da negde valja, samo zbog toga kazem.
I ja sam jednom davno probala, iskreno uopste se ne secam gde, uzasan je bio, a kako jako volim da ekperimentisem u kuhinji, meni nije tesko. Jednom gde nesto lose pojedem, vise tamo to nikad ne uzimam. Samo jos da se setim gde to bilo tacno [emoji848]
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

NIstina je to sto kazes generalno, ali nisam videla da je neko napisao da negde valja, samo zbog toga kazem.
I ja sam jednom davno probala, iskreno uopste se ne secam gde, uzasan je bio, a kako jako volim da ekperimentisem u kuhinji, meni nije tesko. Jednom gde nesto lose pojedem, vise tamo to nikad ne uzimam. Samo jos da se setim gde to bilo tacno emoji848.png

 

pa valjda valja svuda, osim kod arapa u nemanjinoj :D

i kod askeladdena, al on se ne računa koliko sam razumela.

 

pravila sam i ja u nedelju baš (onaj iz dm kesice :D), i da, volim i ja kada izbildam sendvič po svom ukusu, ali nekad volim i da neko drugi to uradi umesto mene.

Link to comment

Ma obozavam kad drugi neko to radi za mene, platila, ne platila, samo vrv nisam razumela vas narativ, a iskreno nisam ni citala bas detaljno, da u Bg skoro nigde falafel ne valja. A jos neko mi se zalio pre nekoliko dana.
U svakom slucaju, razresile smo sve :)


Link to comment

Volim da kuvam, ali postoji hrana koju jedem uglavnom napolju, jer je previše cimanja, posebno u radnom danu napucanom obavezama kao juče. 

Zato sam potražio falafel, koji volim kad je dobar :)

 

Usput, dobio sam dojavu od prijatelja da se Hummus Bar (ex Beogradska) preselio u Airport City, što mi savršeno odgovara

Link to comment
Just now, Milošica said:

Meni je super onaj u Svetozara Markovića.

 

Već tri godine ne postoji na tom mestu, preseljen u Nemanjinu, tamo sam i pazario juče i ne valja više

Link to comment
2 minutes ago, banatjanin said:

 

Već tri godine ne postoji na tom mestu, preseljen u Nemanjinu, tamo sam i pazario juče i ne valja više

Ja sam skoro jeo falafel u Svetozara Markovića. Između one gimnazije i Kralja Milana.

 

Jedino ako nisam sanjao :D

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Može biti neki novi za koji ne znam ili si kupio na drugom mestu a jeo u Svetozara Markovića :D

Kanc mi bio u Resavskoj, vredovno hasao tamo, znam kad su se Palestinci preselili

Edited by banatjanin
Link to comment
13 hours ago, Milošica said:

Ja sam skoro jeo falafel u Svetozara Markovića. Između one gimnazije i Kralja Milana.

 

Jedino ako nisam sanjao :D

 

Taj ispod Treće je Shawarma Bejrut, ispostava Hanana iz Svetogorske.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...