Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

overila sam tortilla casa u čika ljubinoj, i nije ništa drugo do besprizorni rip off burrito madre. potpuno isti koncept, meni, prilozi, sve...

rekla bih da je jeftinije u odnosu na BM, ali nisam sigurna, nisam jela tamo odavno.

Link to comment
  • 4 weeks later...

ima li neko ideju za dobar falafel u gradu?

 

Tel Aviv Hummus House u C. Milice (koji sam najviše voleo) piše da je zatvoren, a onaj u Beogradskoj, koji je isto bio OK, promenio ime, dakle i vlasnika, sad se zove 66 houmus ili tako nekako i izgleda ofucano skroz (na hranu misilim, enterijer me ič ne zanima), ušao sam i izašao suočen sa nezainteresovanom tetkom i kad sam video na šta liče prilozi

 

kupio na kraju falafel kod Palestinca pored Trpkovića u Nemanjinoj, ali skroz je bezveze. i to mesto se skršilo, mada kod njih falafel nikad nisam ni voleo. gromuljičast previše, težak, napije se ulja, a i humus im je bezveze, sa minimalno tahinija, tup i težak

Link to comment
25 minutes ago, banatjanin said:

ima li neko ideju za dobar falafel u gradu?

 

Tel Aviv Hummus House u C. Milice (koji sam najviše voleo) piše da je zatvoren, a onaj u Beogradskoj, koji je isto bio OK, promenio ime, dakle i vlasnika, sad se zove 66 houmus ili tako nekako i izgleda ofucano skroz (na hranu misilim, enterijer me ič ne zanima), ušao sam i izašao suočen sa nezainteresovanom tetkom i kad sam video na šta liče prilozi

 

kupio na kraju falafel kod Palestinca pored Trpkovića u Nemanjinoj, ali skroz je bezveze. i to mesto se skršilo, mada kod njih falafel nikad nisam ni voleo. gromuljičast previše, težak, napije se ulja, a i humus im je bezveze, sa minimalno tahinija, tup i težak

Meni ovi pristojni

https://www.zeinrestaurant.com/

  • +1 1
Link to comment

poslednji put sam jela falafel pre par nedelja kod cvetnog trga (bejrut) i bio mi je ok (a ranije nije, ne sećam se zašto).

 

mnogo bolji nego kod arapina u nemanjinoj kod koga sam prethodnog meseca isprobala gomilu stvari, iako sam ga ranije uvek zaobilazila, mnogo mi štrokavo izgleda lokal. međutim, videla sam natpise za novine od klope i radoznalost i alavost su pobedile gađenje. sad samo izađem i gledam na drugu stranu dok on sprema hranu :)

probala sam fete (fatteh), arapski burger, neku jagnjetinu sa karijem i na kraju i falafel, i nije nejestivo, ali ipak ne bih ponavljala. ne mogu da se otmem tom utisku štrokavosti, takva mi je i hrana: salate uvele, prilozi na ivici da vrisnu itd. ono što je plus jeste da ispadne dosta obilno, pa nijedan sendvič nisam uspela da pojedem odjednom.

kod njega sam ranije par puta kupovala samo brašno od leblebija za neke gastro eksperimente i ok je, dosta povoljnije nego u dm-u gde ga sada takođe ima.

 

byblos express mi je odavno out, čeka se dugo, preskupo, a premalo u odnosu na ostale. 

Edited by beyoncé
  • +1 1
Link to comment

Realno, onaj u Carice Milice je nedosanjani nivo za sve ostale. Probao onaj iz Beogradske i onaj na ćošku valjda Gandijeve i Vojvođanske na NBG, ni prineti.

Link to comment
46 minutes ago, Jumanji said:

Naucite da ga pravite, pobogu, prosto je ko pasulj. Sto se maltretirate sa tim skartovima..... pa nije to peceno prase, pa nemate gde emoji854.png

daj neki dobar recept, molim te. 

 

pokusao sam pre nedelju dana da pravim falafel. bilo me sramota da se javljam na baba čohano topiku. 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...