Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

11 hours ago, renne said:

:isuse:

S T R A Š N O

Slušaj ih majke ti, sutlijaš im sranje a slatko jeli samo o zadušnicama izgleda :dry:

Mene kačilo sve, jebote, i žumance s šećerom i domaći "eurokrem" i "čokolada" iz doba sankcija. I šta mi fali :sleep:

Link to comment
6 hours ago, Sara said:

hahah...moja secanja su uglavnom vezana za pse i razne druge zivotinje koje smo drzali po dvoristu

 

hrana, onako usput

 

 

Psi, deriste razmazeno, ja jedino imao uvenule muve ispod prozora. Uglavnon igrao sa njima magaraca, deset devet, kad ih se nakupi vise igrali gluvih telefona.

Link to comment

Teča držao nemačke ptičarke, bio lovac, delili dvorište, svašta mi donosio,bio 1car za mene. Najbolje bilo kad tetka u cik zore kucka na prozor kod mog kreveta da vidim šta ima Buba, ja u pidžami trčim u boks i brojim 9-10-11 štenaca. To su bili dani ❤️

Verovatno nije za ovaj topik, nek briše moderacija

 

Link to comment
11 hours ago, darling said:

bela kafa, to je bio praznik. sigurno vise deca ne piju belu kafu, jer nije dovoljno zdravo. 

 

oooo da, a i to se zavrsavalo samo od prababe. pa jos udrobis kruha i poseceris... budes uradjen pola dana. :)

Link to comment

Izvinjavam se što upadam u jaja i alevu papriku al da kažem da hvaljena Kuhinjica iz Krunske više ne postoji, tužan dan za sve koji traže domaću klopu oko Bulevara.

Edited by clandestino
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 1.8.2018. at 13:46, clandestino said:

Izvinjavam se što upadam u jaja i alevu papriku al da kažem da hvaljena Kuhinjica iz Krunske više ne postoji, tužan dan za sve koji traže domaću klopu oko Bulevara.

Otvorio Ikodinovic kuvana jela u broju 85 valjda

Link to comment
Meni keva mutila jaje sa secerom i kafom ja to obozavao.
A belu kafu isto pio ceo zivot, takodje drobio hleb u mleko sa secerom i kafom.
apsolutno.

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, halloween said:

Avokado je po komadu 160 dinara, da naglasim za svaki slučaj.

 

e pa ovo mi je sad popriličan mindfuck. jel inače tako naplaćuju svuda ili je kg oko 350-400 din?

Link to comment

To zavisi od trgovca, neko  ističe cene na komad, neko na kg. Samo obrati pažnju šta tačno piše u istaknutoj ceni i masu pakovanja (pošto može da  istakne cenu za 1 kg a pakovanje da bude od 2-5 kg). 

 

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...