Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Takođe, juče smo overili i Furunu - libansku pekaru koja se nalazi isto u Beogradskoj, veoma blizu Humus bara. Mož je smazao manaiš sa mesom i veoma mu se svideo :)

Link to comment

u poslednje vreme mi dodje da uzmem so kao dodatak

gde god uzmem kakvo mesiste ono potpuno neslano

a ja uopste ne jedem narocito slano

 

ne znam jel se tako zalomilo, ali prilicno velik uzorak :huh:

jel to neki trend da se uopste ne stavlja so?

 

Link to comment
  • 1 month later...

Pre neki dan skontao da mi se u kraju otvara tacos place

 

https://www.facebook.com/nortenjo/

 

Posle se malo raspitao i navodno je otvorio meksikanac koji se ozenio ovde. Izgleda da ne radi ponedeljkom tak oda ce morati da pomerim degustaciju za dan posle, ali po cenama i slikama deluje i vise nego pristojno.

Link to comment

jedini put kada sam pravila tortilje umesto kukuruznog dodala sam brašno od leblebija i ispale su skroz ok, to brašno im daje dobar nutty ukus.

kada bih bila budala (kao što jesam) da se ponovo upustim u pakao pravljenja tortilja u kućnim uslovima, opet bih tako.

 

On 27.5.2019. at 11:57, djeneralche said:

ovo se čini po mom ukusu. bio si? probao nešto?

Link to comment
23 hours ago, Host said:

Uf, uzeleo sam se tacosa. Ajd probaj pa javi da li su im tortilje od kukuruznog brasna. Pre par meseci sam se bio zainatio da napravim tortilje kod kuce, ali nisam nigde mogao da nadjem vrstu brasna od koje se prave (masa harina).

 

61454051_10162012797050171_1001221344156

 

Rekao bih da su od obicnog brasna i stvarno prave domace. Za sad samo dve vrste jela takosi (svinja, june, pile) i sinhronizade (svinja, june, pile) Razlika je u tome sto sinhronizade imaju dve tortilje izmedju kojih se nalazi sir a fil ide preko gornje. dosta slicno mada se meni vise svidelo od takosa jer je sirastije. 

 

U svakom slucaju porcije su iste kao u Takeriji iz centra grada a cene su ovde bez preterivanja duplo nize. Koliko sam danas video ima dosta ljudi koji dolaze i iskreno se nadam da ce da potraju tj da nije promet bio samo zato jer je nesto novo.

 

E sad lokacija je ultra simpaticna ali nazalost prilicno zavucena. Moja procena je da ce uz par stolova i nadstresnicu da odlicno prodju dokle god traje lepo vreme, ali za zimu bi morali da izmisle nesto novo na meniju ali i da uvedu dostavu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...