Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

ja uhlavnom uzimam na nešto kašikutm 

juče sam probao rolovanu džigericu i grilovano povrće. extra je

 

msm bečka u expres restoranu

:isuse:

Link to comment

Danas baš nakon što sam pročitao post prošao kroz aveniju gladnih.. Karađorđeva i spanać dobri, naročito spanać.. Žena jela neke grilovane pečurke kaže da su bile super.. Sve u svemu, dosta solidno

Link to comment

Kad smo kod kuvanih jela mislim da nisam nikad pominjao Domacice kuvaju za vas u Sarajevskoj. Veoma lepa klopa za ne velike novce. Imaju 20 tak jela koje vrte, sve ono standardno iz bakine kuhinje, jela, salate, corbe, kolaci... Primera radi, corbice su im 45 din 100g, a odlicne su. Ja ponekad uzmem samo pola kg corbe i najedem se za 200 din. A normalna porcija nekog jela sa corbom i salataom je oko 300-350 din. 

 

Mana je sto rade radnim danima samo do 18h (a cesto posle 17h ostane dosta losiji izbor... mada sta god da ostane ok im je), a vikendima i bilo kojim praznikom ih nema. NJih je 3, posluju dobro i nece nimalo da se cimaju vise nego sto je neophodno. 

 

Nema da se sedne, jer je to u 6 kvadrata, ali lepo spakuju u one plasticne posudice, uviju lepo u foliju pa se ne prospe (sto je meni smotanom bitno), pribor i ostalo, pa je lako za nosenje i konzumiranje.

 

 

Pricam sam onom Miloguzu par puta za njih, al on jede preko puta u losoj mesari :( 

Edited by Timmy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...