Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

2 hours ago, assück said:

"Leb & Soul" u Spanskih boraca, u Sitel/Microsoft zgradi. Pekara oh tako saljivog imena, jebem im mater bas. Jedino sto sam ikada pojeo sveze tamo su male gibanice iz proja modli, kao i neke rolo pitice sa pavlakom i paprikom. to ume da bude OK, mada toliko su trash da se pitam koliko sam zapravo spustio kriterijum. jednom sam na hot dog cekao 12 minuta dok su ljudi koji su dolazili posle mene dobijali svoju klopu. stigao je mlak u bajatoj "kifli". posto sam umirao od gladi danas, iscimao ortakinju da mi uzme opet hot dog naivno se nadajuci da su se stvari promenile. i jesu. na gore. virsla sa donje strane proseka ali gladna mrcina ne bira. testo... posto nije kifla ni ne znam sta vec... znam da nije jestiva ni sveza, a nije bila sveza. obecao sam sebi sto puta do sada, na sto mesta, da se necu vratiti ali glad ne bira :cry:

 

Desi smrdo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naravno, vratio se na kulinarstvu a ne na knjizevnosti ili umetnosti. Prema svecu i tropar :fantom:

Link to comment

u onim pitama ispod sača u avramčiću počeli da peku i meso i neke razne druge stvari sem pita. danas bila špic rebra i pekarski krompir ispod sača. poezija

 

petkom imaju teletinu al to brzo ode pa treba da se pikira

Link to comment
20 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

u onim pitama ispod sača u avramčiću počeli da peku i meso i neke razne druge stvari sem pita. danas bila špic rebra i pekarski krompir ispod sača. poezija

 

petkom imaju teletinu al to brzo ode pa treba da se pikira

Ima vise takvih lokala po gradu, je li tako?  Kod Skojevskog naselja u Kneza Višeslava, ispod Vera u Vojvode Stepe. 

 

Ako mislimo na isto, dobra im je klopa. Pite, kuvana jela...

Edited by pacey defender
Link to comment

Ima Sač mač preko puta Merkatora, ne znam da li ih ima negde još po gradu. Osim pita, koje su odlične, od nedavno imaju i meso i krompir u ponudi. Nisam probao još uvek, par mojih kolega sa posla jeste, kažu da im je krompir brutalan, a meso ništa specijalno. Rebra i vrat su u pitanju.

Link to comment
Ima Sač mač preko puta Merkatora, ne znam da li ih ima negde još po gradu. Osim pita, koje su odlične, od nedavno imaju i meso i krompir u ponudi. Nisam probao još uvek, par mojih kolega sa posla jeste, kažu da im je krompir brutalan, a meso ništa specijalno. Rebra i vrat su u pitanju.

Pa to ti je Avramčić o kome priča kums...
Link to comment

izgorela je ona daščara, pa je iznikao lepši, striji i veći skup objekata

 

u duhu radikalskog urbanizma

 

e

ne znam da se oni zovu sač mač

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...