Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

5 minutes ago, copkillah said:

 

Glovo je baš smeće, ja koristim Wolt, ali kontam da će Mr D da prevagne u nekom momentu ako budu radili makar 50% kao Donesi.

Meni je plan bio da sada testiram Wolt, ali mislim da ce Mr. D, s obzirom na nove informacije, imati prioritet.

Link to comment

Juče sam hteo da koristim Mr. D, ali su imali jako malo ponudu aktivnih restorana za kuvana jela, većina je bila zasivljena. Dve nedelje pre toga aplikacija je brljala, pa ni tada nisam mogao da koristim.

 

Glovo mi je generalno dobar, osim što mislim da je preskup, posebno kad uračunaju naknadu za dostavu po lošem vremenu.

Edited by napadaj
Link to comment
53 minutes ago, nenad said:

 

ma ne, 170m je cela akvizicija, koja ukljucuje celu bivsu yu osim slovenije i makedonije, plus rumuniju i bugarsku. 

Aha. 

 

Pa dobro, to je i dalje neka desetina miliona evara samo za srpsko trziste. NIsam imao pojma da dostize te iznose.

 

Jel se zna neki red velicina, koliki broj dostavljaca je angazovan na dnevnom nivou, koliko dostava dnevno ima u Beogradu? 

 

Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

Sta si narucio?

 

Hocu da jedem isto sto i ti.

Ja sam uzeo Ararat. Dobri Arapi tj drži Jermen ali su cene malo jače pa je popust taman lepo legao. Doduše Nachos je bio blizu na drugom mestu.

 

Ali verovatno ponuda zavisi od lokacije.

Link to comment
2 hours ago, Greek Freak said:

Bas si me obradovao ovom informacijom. Pre neki dan sam siznuo na Glovo. Porucio oko podneva ili malo iza da mi neku klopu donesu izmedju 15:30 i 16:00, poveca kolicina/iznos. U 15:45 me obavestavaju da je porudzbina "canceled", a mi cekamo klopu ko ozebo sunce, sa sve nekim gostima (ne kog ozebog, no kod nas). Resio da se zanavijek odjavim sa Glova i bas se radujem sto je Donesi back to business, imao sam dobra iskustva sa njima. 

 

Glovo zaposljava bez ikakve selekcije. Sad u subotu narucili iz restorana koji nam je realno blizu. Oko 4 narucili ocekivano vreme dostave 20 do 5 / 15 do 5.  Nema nista , oko 5 i 10 krece zena da ih cima preko sajta. I onda jedno pola cuke peglanja sa podrskom. Krece prica bilo je nekih problema s dostavom pa je kurir u medjuvremenu otisao do pumpe da sipa gorivo. Zena ih pita da li su normalni. Kaze posle ne brinite upravo ga zovem. Onda pauza od par minuta, ispostavi se da je lik ugasio telefon, dao otkaz ko toni montana onom debelom u filmu.

 

Ali to nije razlog za brigu trazim drugog kurirA. Sta bre trazis rodjace pomresmo od gladi. Ja od starta vrsim pritisak da se otkaze i pozove wolt. Pita ona ovog lika da otkaze i vrati pare. Kaze ne moze da vrati nista ako ne isporuce hranu. Ja poludeo, jebes pare gladan sam necu da ih cekam :). Al nista zena tvrdoglava oce pare nazad  i konacno nam isporuci neki kolega oko 6. 

 

Zvao posle taj lik iz podrske, koji je bio sve vreme fin, iako ga nismo stedeli. Dodao vrednost porudzbine u onim njihovim kreditima, ali svejedno... glad mu nisam oprostio!

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...