Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

  • 1 month later...

u ulici hrane otvoren novi giros, ričard se vika

 

za razliku od solunca, koji se ofucao do neprepoznatljivosti ovaj je dobar. ima veći izbor. nije premasan, a meso za razliku od konkurencije nije prezačinjeno

 

klasik giros 350, veliki 390

biće posećivan, taman da se ispita ostatak menija

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 20.4.2021. at 9:36, kud u maglu Simoviću said:

taman da holy smokes dobije konkurenciju

:fantom:

 

 

Дрвце, Смоукс и Ричард троугао покрива све што човеку треба.


Добар је Ричи мада мени је и Солунац генерално добар али су срамни са оним порцијицама и драго ми је што ће ови да им преотму муштерије.

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment
  • 5 weeks later...

Jujuju al se srozalo Dva štapića. Nisam tamo jeo pet godina. Ranije sam imao običaj da otprilike jednom mesečno odem na lignje u sečuan sosu. Danas sam jeo sečuan piletinu sa nudlama. To ništa ne valja, Dobrice.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Отвара се изгледа Деки овде на Нбг-у прекопута царине где је био Александар некад ко зна.

  • Hvala 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

Goja na dušanovačkom izlazu sa autoputa ima najbolje ćevape u gradu. Danas konačno probao i oduševio se - sitni, meki, lagani, ma savršenstvo.

Lokacija užasna, lokal mali, cena velika (440 dinara za 10 ćevapa, kao u centru), ali vredi.

Odlična je i ćevandžinica "To je to" u 29. novembra, ima i dostavu, pa preporučujem. Obavezno tražite natopljen somun.

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, napadaj said:

Odlična je i ćevandžinica "To je to" u 29. novembra, ima i dostavu, pa preporučujem. Obavezno tražite natopljen somun.

Odlična.

  • +1 2
Link to comment
58 minutes ago, napadaj said:

Goja na dušanovačkom izlazu sa autoputa ima najbolje ćevape u gradu. Danas konačno probao i oduševio se - sitni, meki, lagani, ma savršenstvo.

Lokacija užasna, lokal mali, cena velika (440 dinara za 10 ćevapa, kao u centru), ali vredi.

Odlična je i ćevandžinica "To je to" u 29. novembra, ima i dostavu, pa preporučujem. Obavezno tražite natopljen somun.

Ne znam da li je najbolji, ali dobar jeste (pisalo se i ranije ovde).

Takođe je generalni utisak da je Gojin kg baždaren prema starom etalonu iz Sevra.

Mislim da sam poslednji put tamo jeo još pre kovid krize i da je Goja dugo bio zatvoren. Pašće jedno obnavljanje ovih dana.

Link to comment

Upisao sam ga na to-do listu čim sam video Marka žvaka klip, ali tek sada otišao i stvarno je opravdao očekivanja, s tim da treba uzeti najmanje 15 ćevapa, 10 je malo.

Link to comment

Kada sam prvi put bio kod Goje naručimo klinac 10-ku a ja 5-icu...standardan broj za "Čolinburaz Sarajevski" ili "Savčića"....pita mene Goja "si siguran za 5...razmisli još jednom"

Zajeb u startu.

Nemam pojma od čega ih pravi, Mostarska škola ali su stvarno izuzetno laganezi, tamo se ide isključivo punog stomaka.

Link to comment

Dobar je Goja ali ima tu dosta Marka Zvaka hypea. Sa vrha glave Deki ga onako lagano šije, Jonuz u Suvoboru isto, pa čak i Čevap u Vojislava Ilića. Ja sam relativno blizu + mi nije problem da se iscimam za dobru klopu ali generalno nema potrebe potezati na Dušanovac samo zbog Goje. Ako je usput onda svakako da.

 

A i ono čuveni mostarski ćevap, kako je krenulo svako mesto u Bosni će da izmisli svoj tajni recept™ Zna se šta se jede u Mostaru, a to svakako nisu ćevapi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...