Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

1 hour ago, banatjanin said:

GDE u Drvcetu ima da se sedi?! prosvetli me, nisam to znao, uvek jedem u kolima ili nosim kući, pa se ono sve potpari i ucmolji  :isuse:

Čoveče, kako nisi video?? Uopšte nije improvizovano, i natkriveno je i ima klupe i "popločano" dole... 

U Drvcetu mi je nešto što se viče "Đunta" vrh, budem sita tri dana. 

  • +1 1
Link to comment

Lellleeee, stvarno nisam znao! 

 

Inače, baš volim Drvce, baš pošten ulični roštilj.

I da, Đunta sa dimljenim sirom je odlična, ali ja ne budem sit tri dana, više tri sata :D

 

Edit: @renne nisam probao gurmanska, ili ćevapi ili Đunta. Ali ispraviću, uzeću gurmansku i sešću ko čovek :laugh:

Edited by banatjanin
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam u hs uzimao rebra na kilo, a u svojoj izvedbi bude ostatak priloga. to je onda pun pogodak

 

samo ta kupovina iziskuje naručivanje dan ranije


definitivno ovo, dobitna kombinacija. treba planirati dan unapred, ali izvanredno ako ti dolazi ekipa na has i bleju.

 

neko pomenu gore da je piletina bzvz, ok je po meni, ali greota uzimati to kad su ostala mesa onako dobra.

Link to comment
pričali smo o teme već. u toj jednačini uvek treba imati na umu i šta nude za te novce. za skuplji su od ulice hrane, ali i za toliko bolji(veći)
 
kolko para toliko i muzike
 
 
Ja sam jednom uzeo brisket I bilo je prepečeno spolja, očigledno su nagarili I onda je preterano spolja potpuno zatvorio prolaz ka unutrašnjosti i unutra je slabo prošlo....
Kao kad nekad one dimljene ili šta već od obrade kad vidiš na preseku spolja maltene crn prsten a unutra "živo".
Kad sam im rekao i lepo opisao šta im se desilo, krenulo je busa je da je to tako i jesam ja bio u americi itd...
Ako su se popravili dobro je, ali nisam imao želju da eksperimentišem ponovo...
Možda promenim mišljenje.
I da ostalo je "tanko"...

... Shiit has hit the fan

Link to comment

Franče, grešiš. To meso treba da izgleda tako. Brisket iz smokera, dugo i sporo pečen, je crn spolja, a roze boje unutra (ali ne krvavo roze).

Neko voli, neko ne. Uzimao sam više puta i uvek je bilo isto. Znaju da peku i znaju da začine kako treba. Bolje im je meso nego na mnogim mestima na kojima sam jeo taj stil roštilja. U Americi, istina, još nisam bio. 

 

Edited by banatjanin
  • +1 1
Link to comment
On 23.5.2020. at 13:02, renne said:

Izdrpano
167196032459d64cbe3900c45a714457.jpg

 

1 minute ago, banatjanin said:

Franče, grešiš. To meso treba da izgleda tako. Brisket iz smokera, dugo i sporo pečen, je crn spolja, a roze boje unutra (ali ne krvavo roze).

Neko voli, neko ne. Uzimao sam više puta i uvek je bilo isto. Znaju da peku i znaju da začine kako treba. Bolje im je meso nego na mnogim mestima na kojima sam jeo taj stil roštilja. U Americi, istina, još nisam bio. 

 

pa kad nisi došao kod mene, da vidiš šta je pravo izdrpano iz smokera

Link to comment
Franče, grešiš. To meso treba da izgleda tako. Brisket iz smokera, dugo i sporo pečen, je crn spolja, a roze boje unutra (ali ne krvavo roze).
Neko voli, neko ne. Uzimao sam više puta i uvek je bilo isto. Znaju da peku i znaju da začine kako treba. Bolje im je meso nego na mnogim mestima na kojima sam jeo taj stil roštilja. U Americi, istina, još nisam bio. 
 
Ne vrlo dobro znam kako je trebalo da bude.
Bila je crna crta i onda odma crveno skroz živo.
Znam vrlo dobro kako bi izgledalo da je toplota i dim lepo prošao kroz meso.
Klasičan primer "forsiranja".
Zajebali su se, nisam rekao da je uvek tako.
Nisam ni proveravao.
Da ovaj što sam pričao nije bio bezobrazan možda bih probao, onako sam izgubio volju.
Verujem i tebi da su svaki put bili ok...

... Shiit has hit the fan

Link to comment

Holy smokes je dobar ali od kako sam otkrio in smoke we trust,nema potrebe da se viđam sa HS

Tri lika imaju svoj smoker I prave brisket, pulled pork, rebarca i to uz verovatno najbolji home made bbq sos koji sam ikad jeo.

Kilo pulled pork+bbq, coleslaw I zemičke donose na gajbu za 2500

Jedina mana, rade to kao side job u proseku jednom u dve nedelje, najave unapred i dostave tipa subota ili nedelja.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Holy smokes je dobar ali od kako sam otkrio in smoke we trust,nema potrebe da se viđam sa HS

Tri lika imaju svoj smoker I prave brisket, pulled pork, rebarca i to uz verovatno najbolji home made bbq sos koji sam ikad jeo.

Kilo pulled pork+bbq, coleslaw I zemičke donose na gajbu za 2500

Jedina mana, rade to kao side job u proseku jednom u dve nedelje, najave unapred i dostave tipa subota ili nedelja.

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Kontakt?

... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • 3 weeks later...

Brisket sam im tek sad probao i neverovatan je. Bukvalno sam vrh u poređenju sa svim vrstama mesa koje sam okusio.a5385e7f376edd058f36202359420ace.jpgdbbea195a127490ffe53fda55bf85de6.jpg

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...