Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

 
 
Šta nude oni? pošto su u ns isključivo burgerima posvećeni. Pod imenom Toster.
Podosta su proširili. Sendviči, tortilje, pulled pork, repovi, rebarca, krilca, salate, itd.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

overio holy smokes. ozbiljna klopa je u pitanju, a s tim i odgovarajuće cene

 

cepkana piletina u obroku kida, bila bi u pitanju oružana pljačka da ne kida za 770 dindži

:huh:

 

ne znam kakve su im druge varijante, vidim imaju neke velike i male sendviče

Link to comment

Overio pominjani Poncho kod Vuka. Susam pljedza ona njihova standardna dakle klasika ko je jeo kod njih po ceni od 220d. Dosta svezih priloga, lepinja isto sveza. Rostilj je na cumur. Pice  i palacinke takodje u ponudi.

 

Sve to sveze izgleda jer je prometno.

Guzva, krcato sto je ocekivano posto u tom kraju nista krsteno nema.

Edited by Friend
Link to comment
  • 2 months later...

Dobio sam preporuku na drugom mestu, pa da podelim, iako još nisam probao (u nedelju me uhvatio neizdrž, ali, avaj! ne rade nedeljom):

 

Čevabdžinica Goja

 

Navodno se ovde okupljaju lokalni ljubitelji dela velikog španskog majstora, a razgovori o umetnosti lakše ide uz lozu i mostarske (ambiciozna kasaba!) ćevape.

Lozu prepuštam drugima, a javiću kakvi su ćevapi.

Link to comment
28 minutes ago, Timmy said:

Ovo na pijaci izgleda?

 

Ne, već na samom izlazu sa autoputa (pogledaj street view).

Nema mesta za parking, a peške bolje da se ne kreće. Najbolja opcija je desant helikopterima.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Frile said:

 

jedna od recenzija:

 

(Превео Google) Овде можете јести најбоље житарице. (Оригинал) Ovde možete pojesti naj bolje ćevape.

 

Gazda SUR-a je prekodrinski Srbin, učesnik ratova raznih, što je dobrano ostavilo traga na njegovu psihu. Jednom bio i nikad više, smarao je za medalju mene i kolegu, glupe priče, pa pretnje u vezi sa izborom priloga. Teško mi je i da prepričam, kao da sam se našao u Peckinpahovom filmu. Sve u svemu neprijatno iskustvo, a klopa ništa posebno, korektno, ali nije vredno mentalne tortutre, koju smo prošli.

Link to comment

Izvesni "Meat Point" u Svetozara Markovica. Rade neki stranci unutra, mozda su i vlasnici; fini ljudi, nije bas klasican fast food, ali je generalno hrana grozna. Probali neki sendvic (skup i nista posebno), burger (jeziv), omlet (ok, ali premalo). Imaju i doner, ali nije bilo raspolozenih... mozda im je to jedino sto valja. Otvorili su pre par meseci i vec u par stvari precrtali s menija, tako da cisto sumnjam. Jbg.

Link to comment
On 29.1.2019. at 12:43, Haralampije said:

jel gazda drvoseca? luk sece motornom testerom :fantom:

 

Dobio sam vrlo fino iseckan luk, tako da je imao loš dan, ili je pazario neku mašinu u međuvremenu, ili ima dublera za te rizične operacije.

 

On 29.1.2019. at 12:57, Yzerman said:

 

Gazda SUR-a je prekodrinski Srbin, učesnik ratova raznih, što je dobrano ostavilo traga na njegovu psihu. Jednom bio i nikad više, smarao je za medalju mene i kolegu, glupe priče, pa pretnje u vezi sa izborom priloga. Teško mi je i da prepričam, kao da sam se našao u Peckinpahovom filmu. Sve u svemu neprijatno iskustvo, a klopa ništa posebno, korektno, ali nije vredno mentalne tortutre, koju smo prošli.

 

To je kao neverending story, pričao je i kada sam išao, samo što je već imao kome da priča.

Ne znam u kojim filmovima inače glumiš, ali ne bih imao ništa protiv da mi u biografiji stoji Pekinpo.

 

Ćevapčići su dobri, verovatno iznad (slabog) bgd proseka. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...