Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Dobar je bio Mikan za obrok s nogu, baš u tom otvoru u zidu. Treba imati u vidu da pre 10 godina nije bilo ovoliko usluga gotovih kuvanih jela kao danas. Tada su alternative bile: a) ponesi klopu na posao, b) jedi u pekari, c) jedi ulični roštilj, d) jedi buckolike pice i sendviče, e) jedi kuvano u restoranu po restoranskim cenama.

 

RIP :(

Edited by pacey defender
Link to comment

Holy Smoke je poprilicno jaci sa cenama tj maltene su restoranske a ako se vec ide u taj rang Fat Boy je mnogo bolji bang for the buck od njih.

 

Inace mi je Holy Smoke bio ok i manje vise sam ga redovno jeo po night marketima sve dok se ortak i ja nismo otrovali od istog na Beer Festu. Doduse kontam da je tu ipak specificnija priprema bila nego inace ali cu ih svakako zaobici bar neko vreme.

Link to comment
22 minutes ago, bradilko said:

timmy ima neka druga iskustva sa tetkom :naughty:

 

Ma zena normalna i fina. Glavu dajem da ovaj lik laze. A ne razumem cemu to. Jos kaze jednom jeo i bas tada mu kasljala u hranu. 

 

Kreten covek sta drugo. 

Link to comment

Kazi lepo: izmislio sam, slagao ili sta vec. 

 

Prvo ti se iskasljala u vesalicu, a sad si cuo kasalj iznutra. 

 

Plus tamo nema mesta za 2 tetke. 

 

Pun mi je kurac takvih ispraznih komentara. 

Link to comment
8 hours ago, *edited by mod said:

Holy Smoke je poprilicno jaci sa cenama tj maltene su restoranske a ako se vec ide u taj rang Fat Boy je mnogo bolji bang for the buck od njih.

 

Inace mi je Holy Smoke bio ok i manje vise sam ga redovno jeo po night marketima sve dok se ortak i ja nismo otrovali od istog na Beer Festu. Doduse kontam da je tu ipak specificnija priprema bila nego inace ali cu ih svakako zaobici bar neko vreme.

 

 

Šta nude oni? pošto su u ns isključivo burgerima posvećeni. Pod imenom Toster.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...