Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

1 hour ago, Timmy said:

 

Sta bre Mikan zatvoten?! Kad, kako, zasto.. Ziveo sam preko puta kad su se otvorili i uvek se rado vracao kad me put nanese. Drzali su kvalitet 15 godina, fina ona godpodja radila sve vreme... 

 

Stepin vajat je go racku. Ne znam odakle ti oni.. Ako ces dobro meso u gradu obavezno overi Skocica na Bajloniju. 

 

Doduse, pre par nedelja nisam bio odusevljen kao inace. Cini se da je za nijansu losiji kvalitet, ali su i cene manje. Jbga, sirotinjski trend stigao i kod Skocka :(

 

Ali i dalje je najbolje meso u sirem centru. 

 

Naravno, uvek spreman za demanti i bolje predloge za dobro meso. 

 

Zatvoreno samo ono prozorce za brzu hranu, mislim jos u junu. Restoran i dalje radi.

Stepin Vajat mi preporucen isto ovde, na 293 strani.

 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ko ordinira ka altini, na samom ulazu sa novosadskog, neka svrati do kalda

ozbiljna mesina, punjeni batak zakiva

 

Btw, mogli biste da budete malo precizniji sa lokacijama, ne znaju svi sta su altina, bajloni, novosacki i slicno.

Caldo izguglah i isprobacu ga prvom prilikom, ali za tog  Skocka izgleda ni gugl nije cuo.

 

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

 

 

 

Doduse, pre par nedelja nisam bio odusevljen kao inace. Cini se da je za nijansu losiji kvalitet, ali su i cene manje. Jbga, sirotinjski trend stigao i kod Skocka :(

 

 

 

pljeskavica od 250 grama izadje 240 dinara, pecena i u somunu

jel to sirotinjska cena?

Link to comment

Pa jeste. Klasična bg cena za mase. Ranije su bili nekih 20% skuplji od toga. 

 

Inace, Bajloni je Bajlonijeva pijaca. Nalazi se na Dorcolu, ispod skadarlije na liniji tramvaja. Mesara je Skocic, i odmah se vidi kad se od tramvaja pogleda ka pijaci. Ima vise slicnih mesara u nizu, al samo je u jednoj guzva, dok su ostale prazne. 

 

Nemoguce da nema kontakt na netu. 

Link to comment

A sta je sa tetkom sto je radila kod Mikana? 

 

Ne bih se smeo zakleti, al cini mi se da je Mikan prvo bio rostilj, a tek posle godinu dve postali i restoran. A pre toga su kratko bili 50 m dalje u Sremskoj. 

 

Iako tamo jedem jednom godisnje, nekako bi bas krivo. A mozda je samo i nostalgija za mladoscu, jer dok sam tu ziveo i jeo svasta se u zivotu desavalo :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...