Jump to content
yolo

Brza hrana - meso

Recommended Posts

yolo

i dobro kebapdzije, imam prakticno pitanje:sem po natpisu na tarabi, kako razlikujete sarajevski od banjaluckog?jel bi na "blind testingu" mogli da provalite koji je koji?

*edited by mod
i dobro kebapdzije, imam prakticno pitanje:sem po natpisu na tarabi, kako razlikujete sarajevski od banjaluckog?jel bi na "blind testingu" mogli da provalite koji je koji?
Orginalne da i to bez problema a ove BG varijante verovatno ne.

nbg4ever

Inace, evo slike jednog od mojih favorita:Uno Grill punjena B) unogrillpunjena1qt3.jpg

*edited by mod

Gril Uno samo u hitnim slucajevima koristim.

yolo

OK da li neko obavesten moze da mi objasni tajnu imena kao i pratecih grafickih elemenata dizajna lanca SUR po imenu "NE! DEDU", ako sam ja to uspesno procitao?

yolo

nadjoh sliku - tacnije: "jedite kod ne!dedu centar"ko im je radio copy, indeksovo radio pozoriste?nededucs5.jpg

Host

Secas se onog crtaca "Ne jedite kod Dzoa"?

Musharaf

koja je tajna gnusnih gomila odvratnog pomfrita koje svi krljaju u sve? bolje dajte veknu dobrog leba umesto što mi ispovrćete smeće iz friteze.

dig_chohano

Ima Cica i na ulazu u Munze, preko puta solitera na Karađorđevom trgu. Nije loše, obilata žderačina.

precog

u munze cici sam bio 3-4 puta, nijednom mi nije prijala klopa.

dig_chohano

Moguće da ti nisu servirali svežu mačetinu, za nas uvek odvoje neku koja je do malopre lovila glodare po kuhinji.

kobni zelaya
OK da li neko obavesten moze da mi objasni tajnu imena kao i pratecih grafickih elemenata dizajna lanca SUR po imenu "NE! DEDU", ako sam ja to uspesno procitao?
Pitali smo jednom nekog čiču koji je radio u njihovoj radnji na Slaviji. Kaže - "Ne uči dedu kako se pravi roštilj" :unsure:

Muwan

Lepo je to, ali neko će njih morati da nauči kako se pravi biznis/marketing plan, pošto im je objekat Zemun već zatvoren (a jedina ozbiljna konkurencija mu je bio Pinokio) a verovatno ni ovaj Centar neće još dugo...Inače, Cica u Đure Jakšića rula sa ćevapima. U blizini je još jedno odlično mesto - Mikan u ulici Maršala Birjuzova (fantastično rolovano belo).

nenad
Lepo je to, ali neko će njih morati da nauči kako se pravi biznis/marketing plan, pošto im je objekat Zemun već zatvoren (a jedina ozbiljna konkurencija mu je bio Pinokio) a verovatno ni ovaj Centar neće još dugo...Inače, Cica u Đure Jakšića rula sa ćevapima. U blizini je još jedno odlično mesto - Mikan u ulici Maršala Birjuzova (fantastično rolovano belo).
U Zemunu postoji samo jedan fast food .........Drvce...............Pozdrav

yolo

gde vam je to drvce u zemunu?nego sinoc sam snimio potencijalno zanimljiv fast food u centru. nisam zamjetio da ima ime, nalazi se malo pre raskrsnice balkanske sa narodnog fronta (ili kako se vec sada ta ulica zove, kraljice natalije?) kad se spustas nadole iz pravca terazija, sa leve strane, 25m pre raskrsnice. rekao bih da je u pitanju neka prikrivena turska varijanta, u izlogu stoji onaj divajs za giros, ali najzanimljivije je da ljudi imaju u ponudi mantije, to su one turske/bosanske/kosovske cetvrtaste pitulj'ce sa mesom, cije razvlacenje testa, ako se radi kako alah zapoveda, traje citavu vecnost. ima ih u sandzaku koliko hoces ali to nikad nisam video u srbiji....mantije.jpgoverim pa javim kako je.