Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Jel znate neku dobru radnju koja radi kucnu dostavu? Nikako da ubodem neko dobro some. Inace, duboko se neslazem sa antiduff ekipom. angry.gif Punjena pljeka je vrh. Moracu da probam i tog Vajata. Najbolja pljeska u Bgu je kod Mare. Ziveo sam u zgradi pored onog kioska i tamanio sam pljesku sa kajmakom i rendanim kackavaljem :wub:

Link to comment

Za izbor ćevabdžinice nikako ne predlažem Cicu! Prvo što su im ćevapi fuuuj, pa onda i ekipa. Išo sam kod drugara u Zemun (Karađorđev trg), pa se usput za*ebo da probam. Lik (gazda...) je držo pokojnicinu sliku (valjda Cica) na zidu sa sve crnim florom preko ćoška slike.edit: Ovu avanturu sam imao jako davno, tako da nisam merodavan za momentalnu ponudu.

Edited by C žeton
Link to comment

Dobra mi je isporuka Čobanovog odmora. Čobanski obrok: jaretina, prasetina, jagnjetina ili teletina uz kupus salatu i krompir koji je bio u moči. Teleća čorba im je recimo , pristojna. Lepinja je ok, samo što nekad isporuče umesto lepinje, neku duguljastu varijantu istog peciva. Orasnice su im se nešto iskvarile, tulumbe ok.

Link to comment

vec par dana svracam po klopu u restoran lajla. onaj turchin kad me vidi sav se ozari :s_d:elem, sta se probalo> sve se peche na cumur kad naruchite, a dok chekate posluze vas chajem :). pakovano u lepinji, sa salatama koje iskate, mali dodatak je i svezi persun :) urfa cevap-krupno mleveno telece (i valjda jagnjece meso nisam sigurna dal je samo teletina ili je meshano), pecheno na cumur dok vi sedite unutra i uzivate u chajicu. -cijena 200 dindziljuti cevap aneshto-buraz se davi u tome, sastav mesa isti plus gomila nekih ljutih zachina, logichno-cijena 200 dindzicevap sa ukusom belog luka-ona osnovna urfa masa plus zachini, srednje ljuto i ukusno- cijena 250teleci i pileci raznjici- blago zachinjeni-cijena 250sledece u planu za probati je sach kavurma i cevap sa patlidzanom koji se sluzi samo u restoranu.

Edited by pcelica
Link to comment

"Trpeza" u Ustaničkoj, odmah do TC "Konjarnik". Nema šta nema i nema što ne valja - klopa, cene, usluga. U Bgd-u jedini živ dokaz da i Srbi umeju da naprave pošten roštilj. Tek nakon više od dve godine sam saznao da je vlasnik došao sa Kosova, a ne iz Bosne. cool.gif

Link to comment
"Trpeza" u Ustaničkoj, odmah do TC "Konjarnik". Nema šta nema i nema što ne valja - klopa, cene, usluga. U Bgd-u jedini živ dokaz da i Srbi umeju da naprave pošten roštilj. Tek nakon više od dve godine sam saznao da je vlasnik došao sa Kosova, a ne iz Bosne. cool.gif
sve je tacno ko sto kazes, i vec je opevano ranije na odgovarajucem topicu. samo ne znam sta ce oni na topicu 'brza hrana'?
Link to comment
sve je tacno ko sto kazes, i vec je opevano ranije na odgovarajucem topicu. samo ne znam sta ce oni na topicu 'brza hrana'?
U pravu si - uleteo sam kao padobranac ne pogledavši PDF pažljivije. Izvinjavam se. A što se tiče brze hrane - ćevapčinica "Sarajevo" u Deligradskoj, uz Belorusku ambasadu. Cene su im kafanske i bez 500 dindži se ne može i jesti i popiti čaša vina, al' je roštilj skoro pravi sarajevski, pa su i porcije isto tako cicijaške i dijetalne.
Link to comment
Pardoniram, gde je Lajla?
ugao takovske i 27 marta, sam cosak kod tramvajske stanice. prava adresa je 27 marta br 2 ili 3. nekoc je tu bila neka kafana. izvinjajem se sto ne napomenuh :blush:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...