Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
sinoc dobio rekla-kazala info o mari u sime milosevica. el mozda neko overio, pa da nam odgovori na pitanje svih pitanja: da li je to ona mara? :unsure:
video danas...piše 'sur mara (bivša petrogradska)' :)gde je taj stepin vajat?
Link to comment
sinoc dobio rekla-kazala info o mari u sime milosevica. el mozda neko overio, pa da nam odgovori na pitanje svih pitanja: da li je to ona mara? :unsure:
jeste, to je ta mara. moj drug im potpisao resenje o sklanjanju, pa mi posle i rekao novu adresu.
dobija somune svako jutro iz Sarajeva.
kakvo kolosalno sviranje kurcu. <_< u beogradu ne znaju jebeni leba da naprave, pa mora iz bosne? <_<
Link to comment
jeste, to je ta mara. moj drug im potpisao resenje o sklanjanju, pa mi posle i rekao novu adresu. kakvo kolosalno sviranje kurcu. <_< u beogradu ne znaju jebeni leba da naprave, pa mora iz bosne? <_<
actually, razlika postoji i vrlo je primetna...
Link to comment
actually, razlika postoji i vrlo je primetna...
pa mora da postoji razlika izmedju lepinje koja je provela par sati u kamionu na putu od sarajeva do beograda, i lepinje tek izvadjene iz peci. Edited by Grunf
Link to comment
pa mora da postoji razlika izmedju lepinje koja je provela par sati u kamionu na putu od sarajeva do beograda, i lepinje tek izvadjene iz peci.
Ako ne znaš razliku između lepinje :s_w: i somuna :s_dj: makar putovao i ispod majstorove miške, onda ti ne vredi objašnjavati. Uveri se sam...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...