Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ne znam, meni je Cica nekako prilično bezukusna, imam utisak da ranije, dok je bila u Omladinskih brigada bilo bolje.nbg4ever, znam na koga misliš i ja sam bio zbunjen :unsure:

Link to comment
Moram usput da opljunem ove neznalice koje stavljaju kečap & senf u ćevape :yucky:
Kečap je generalno UEFA, globalistički konzumeristički produkt smišljen da ubije normalne začine.U roštilj nikad ne stavljam ništa osim luka, tucane paprike i raznog povrća (zavisno od ponude i raspoloženja).
Link to comment

Bilo šta osim luka u (sarajevski) ćevap je meni blasfemija. Plus jogurt naravno. A ovo za kečap potpisujem od slova do slova.Bajdvej radi li još sarajevski ćevap preko puta mašinca? Sećam se pre par godina kad je bio otvoren da se čovek hvalio kako dobija somune svako jutro iz Sarajeva. I mogu da potvrdim ovo kao 100% tačno.

Link to comment
Bilo šta osim luka u (sarajevski) ćevap je meni blasfemija. Plus jogurt naravno. A ovo za kečap potpisujem od slova do slova.Bajdvej radi li još sarajevski ćevap preko puta mašinca? Sećam se pre par godina kad je bio otvoren da se čovek hvalio kako dobija somune svako jutro iz Sarajeva. I mogu da potvrdim ovo kao 100% tačno.
Misliš na Evergreen? Bio sam tamo samo par puta, ali has je bio aviđen.
Link to comment
Da to :D Iste su impresije. Datiraju od pre 3-4 godine, ali biće posećen obavezno uskoro.
Evergreen radi jos uvek, naravno. Lepinje jos uvek stizu iz Sarajeva. Pozdrav EditMoram da kazem da sam u Evergreen-u cesto imao problem sa prejedanjem. Sta da radim kad sam :piggy: pa ne mogu da se zaustavim na 10. Edited by nenad
Link to comment
Evergreen radi jos uvek, naravno. Lepinje jos uvek stizu iz Sarajeva. Pozdrav EditMoram da kazem da sam u Evergreen-u cesto imao problem sa prejedanjem. Sta da radim kad sam :piggy: pa ne mogu da se zaustavim na 10.
A gde mu tacno dodje taj Evergreen? Ako su mu lepinje iz Sarajeva a cevapi makr upola kao tamo eto mene vec sutra tamo!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...