Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Bio je onaj jedan na dnu Takovske čije su pljeskavice svi hvalili a on je s ponosom odbijao da ima išta drugo od priloga osim cluka.

 

Jeo sam x puta kod njega alu mu pljeskavice, iako dobre, nikako nisu zasluživale takvu famu.

 

Zaboravili smo ukuse. 

Mada ja verujem da su mnogi stari ukusi bili lošiji nego sada ali, kao svi matorci, više volimo "dobra stara vremena" 

 

 

OK, burek je definitivno ranije bio bolji nego sada.  :happy: 

Link to comment

Ja sam bio par puta kod tog matorog, zvali su ga "Trovac" :D ako mu trazis kecap potera te u MekDonalds, ali mu se zato brk ozari ako mu kazes "stvaite mi onako kako vi mislite da je najbolje". Uglavnom bi dobio malo neke povrcke i aleve, mozda trunku pavlake.

 

Speaking of, prestao sam da odlazim tamo kad sam video jednog od njih dvojice (dakle dva matora rade, jedan za rostiljem, drugi na prilozima) kako puni onu posudu od pavlake u prilozima tako sto otvara kravica casicu, otpija onu vodicu i onda je istresa u posudu. Zajebi, ionako je sve delovalo na granici sanitarne ispravnosti.

 

edit: pljeka je bila sasvim solidna, ali ne da zasluzi kultni status

Edited by goofs
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

(.....)

edit: pljeka je bila sasvim solidna, ali ne da zasluzi kultni status

 

 

Da, jbt. 

Sam sam pravio bolje. Poslednji put pre mesec dva.

Jedino nemam roštilj a  godinama neočišćen roštilj je bitan deo ukusa.

 

Kao i girice na moru.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

(...)

na granici sanitarne ispravnosti.

 

 

Al' stvarno, kad je sanitarna ispravnost bila bitna za nas žderonje?

Oglednećemo od ove moderne PC

Link to comment

Gde su bolje pljeskavice u BG,za taj novac? Meni su odlične kod Mileta,mada samo mesto odbija malo.

 

Ja studentarija iz provincije pa ne znam :D

Edited by Milošica
Link to comment

Pa dobra je jer u samo meso stavlaj luk, pa onda premesi, pa oni koji su navikli da jedu hamburger se oduseve :D Isto kao i ona fora kod mnogih gde je pljsekavica sa lukom 20 din skuplja od one bez luka :laugh: A ta fama oko priloga je samo doprinela tome da postane mitsko mesto :D

Link to comment
Gde su bolje pljeskavice u BG,za taj novac? Meni su odlične kod Mileta,mada samo mesto odbija malo.
 
Ja studentarija iz provincije pa ne znam [emoji3]
Kafana Herceg Novi na vrhu Skadarlije a meni je i Mara bolja, doduše verovatno i nešto skuplja.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...