Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

On 26.5.2018. at 10:34, Red devil said:

Ja kod Dekija jedem onu gurmansku tj delim je posto je prevelika, od nje nisam jos imao problema.  Koliko se secam to Sidro u Pazaru je pored Jonuza tako da ako bude neki zajednicki poduhvat bice odlicno.

lol

Link to comment

jeo juče giros u soluncu na terazijama

hteo sam radniku da ostavim bakšiš

reče mi da sav bakšiš moraju da stavljaju u kasu, ne smeju da ga uzimaju za sebe, sve ide gazdi

lokal je pod kamerama 

pakao

neću kod njih više nikada jesti

bojkot 

Edited by kblo konza
Link to comment
On 27.5.2018. at 14:08, ToniAdams said:

lol

 

Vise 1 

 

Ono je sramotno malo za 1 prosecnog gladnog coveka. Al zato kosta ko da moze da nahrani pola voda regruta

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Lokal (na Dušanovcu) u kojem je kratko poslovao Rile je rebrendiran u Mantije i ćevapi, ili Ćevapi i mantije. Izgleda mi kao deo nekog lanca prodaje (meni nepoznatog) brze hrane.

Link to comment
4 hours ago, Ras said:

Lokal (na Dušanovcu) u kojem je kratko poslovao Rile je rebrendiran u Mantije i ćevapi, ili Ćevapi i mantije. Izgleda mi kao deo nekog lanca prodaje (meni nepoznatog) brze hrane.

 

pa tu kad udješ na pijacu preko puta Maxija u toj ulici ima neke mantija i svašta nešto, možda je to

Link to comment
2 minutes ago, Plavimost said:

 

pa tu kad udješ na pijacu preko puta Maxija u toj ulici ima neke mantija i svašta nešto, možda je to

 

Ne mogu da nagađam, moje kretanje u tom kraju se ograničava na uslužnu kupovinu bureka kod Trpkovića :)

Link to comment
3 minutes ago, Ras said:

 

Ne mogu da nagađam, moje kretanje u tom kraju se ograničava na uslužnu kupovinu bureka kod Trpkovića :)

 

pa pre Trpkovica ima sa leve strane pre kafanice mantije

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...