Jump to content
IGNORED

Fiat & Zastava


hazard

Recommended Posts

Ovo je definitivno investicija od 700 000 000 eura u Srbiju.Pati sedmico!
Od memoranduma do konkretizacije istog posla nas deli SAMO pobeda proevropskih snaga.Sto se krajnjeg ishoda tice skeptik sam.Ali bilo je lepo videti sve ovo u Kragujevcu.
Link to comment
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • No7

    51

  • Time Crisis

    14

  • Atreid

    10

  • G.G.

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od memoranduma do konkretizacije istog posla nas deli SAMO pobeda proevropskih snaga.Sto se krajnjeg ishoda tice skeptik sam.Ali bilo je lepo videti sve ovo u Kragujevcu.
Јеби га, ми смо повукли ногу, што се каже. Типујем да ће овим потезом навући више од 50% мојих суграђана на проевропску страну. Ако не успе, ми смо дефинитивно џибери. Иначе је Крагујевац солидно упориште радикала, свашта може да им се деси ако им се овде извуче тло испод ногу.
Link to comment
Јеби га, ми смо повукли ногу, што се каже. Типујем да ће овим потезом навући више од 50% мојих суграђана на проевропску страну. Ако не успе, ми смо дефинитивно џибери. Иначе је Крагујевац солидно упориште радикала, свашта може да им се деси ако им се овде извуче тло испод ногу.
Kragujevac je veliki grad, dodushe.Sad' razmisljam nesto..ako se ovo desilo u KG-u i tice se ponajvise njih-vas (i okoline tog regiona), a radikali su (po tvojim recima) jaki, ovo moze imati izuzetno povoljan efekat sto se tice krajnjeg ishoda 11. Maja.Pa majku mu ljutu, to se tice konkretno naroda, zaposlenja.Pa kakav moron treba da budesh pa da secesh granu na kojoj sedish.Da li znas koliko su dobili radikali na proslim izborima (KG i okolish), konkretno brojke, ne procenti?
Link to comment

Ево ти за цео округ.Занимљиво ми је ово за Рачу, а посебно Тополу. У Тополи је на власти ваљда неки Вељин магарац.

post-41-1210108096.jpg

Link to comment
Занимљиво ми је ово за Рачу, а посебно Тополу. У Тополи је на власти ваљда неки Вељин магарац.
e, rača bila jedna od 2 ili 3 opštine u kojoj 92-93 nije bila na vlasti sps. rača i vračar -_-
Link to comment
Ovo je definitivno investicija od 700 000 000 eura u Srbiju.Pati sedmico!
Da nece biti sedam memoranduma? Nemojte na mene da se ljutite sto sam skeptican kada se nesto radi u predizbornoj kampanji a u to su ukljuceni i Italijani poznati po slucaju Telecom Italia-Telekom Srbija 1997. sa sve ministrima.
Link to comment

Evo nema nikakvih problema,

MERCEDESPREDSEDNIK Tadić rekao je u utorak novinarima da je moguće da uskoro u Srbiju investiraju još dva giganta autoindustrije, ali je odbio da kaže koje su to kompanije.Kako "Novosti" saznaju, već krajem nedelje moguće je da put Nemačke na konkretnije razgovore sa "Folksvagenom" krene delegacija Ministarstva ekonomije, a govori se i o ulasku "Mercedesa" sa takozvanom grinfild investicijom.
Dolazi Mercedes a i verovatno BMW i Porsche kao i Ferrari za Lamborghini je sve vec obezbedjeno.
Link to comment
Evo nema nikakvih problema,Dolazi Mercedes a i verovatno BMW i Porsche kao i Ferrari za Lamborghini je sve vec obezbedjeno.
Пати.
Link to comment

@ gotivac-mislim da je ovim sa Zastavom i Fiatom ZEVS definitivno dobio veliki deo Shumadije, a o Kragujevcu da ne pricam.Cestitam i gradu Kragujevcu i radnicima Zastave i Srbiji na ovome, ovo je jako velika stvar, pre svega, za te ljude, koji godinama nisu primali plate, i za demokratsku Srbiju.Nadam se i verujem da ce to biti potvrdjeno u nedelju, a oni, koji su protiv SSP-a i protiv Memoranduma, i protiv ulaska Mercedesa i BMW-a u Srbiju, mogu samo da pate i iznalaze razloge za podrsku agoniji pod radikalskim fasistima.Juce je bio veliki dan, opet to ponavljam, iako glasam za LDP, Boris Tadic i ZES su dugorocno uradili mnogo za demokratizaciju ove zemlje.

Link to comment
Da nece biti sedam memoranduma? Nemojte na mene da se ljutite sto sam skeptican kada se nesto radi u predizbornoj kampanji a u to su ukljuceni i Italijani poznati po slucaju Telecom Italia-Telekom Srbija 1997. sa sve ministrima.
Zajebashe nas opet Italijani, uzeshe nam sjajnu kompaniju za sicu. Pu, lopovi! Pu, izdajnici!
Link to comment
VW daleko od investicija u Srbiji15:10 | Izvor: BetaBerlin -- Vodeći nemački proizvođač automobila Folksvagen (VW) još nije ni blizu odluke o tome da li će i kada poslovno da se angažuje u Srbiji, prenosi agencija Beta.Portparol Folksvagena Kristof Adomat kaže da je ova kompanije "miljama udaljena od ovakve odluke". On je potvrdio da je delegacija koncerna nedavno boravila u Srbiji i informisala se o stanju u privredi i društvu. Ali, kako je dodao, posle toga nisu usledili nikakvi dalji koraci.
Bolje da se nadate, a onaj ko je religiozan neka ide u crkvu i da se moli da barem se nesto sa Fiatom uradi, jer ono sto se obecava 7 dana pred izbore tesko se realizuje kasnije.
Link to comment

el ce srbi za koju godinu voleti svoju fabriku automobila tj. kupiti nesto novo cemu se nece smejati kao zastavi 10?iliti-na stranu politika i trziste eu/russia-el ce biti tu neceg, za nas?

Link to comment
Bolje da se nadate, a onaj ko je religiozan neka ide u crkvu i da se moli da barem se nesto sa Fiatom uradi, jer ono sto se obecava 7 dana pred izbore tesko se realizuje kasnije.
ziguli otvara pogon lade kaline u čačku. breaking news. šta kažeš na to?
Link to comment

Tesko bi se Reno odlucio za dve fabrike u regionu a pri tom im izvoz u Rusiju nista ne znaci jer su vlasnici Avtovaza a u regionu Dacie.Zar je zabranjeno sumnjati u sporazume sa memorandumima na 7 dana pred izbore sa svim nasim iskustvom? Pa evo danas je potvrdio i VW ono sto ja pisem a tek one budalastine sa Mercedesom su odlicne samo za ismevanje.

Link to comment

E, a ja se ponadao da će se obistiniti Dinkićeve reči o 3 automobilske firme koje bi proizvodile oko 1000000 automobila godišnje, zamislite samo procvat Tigra, to je garantovanih 5000000 guma, a gde su tu tek ostali podizvođači (entrijer)... post-987-1210325304.gif post-987-1210325450.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...