Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

28' tocak je treking, tanje gume i pogodniji za asfalt a 29' je mtb. Ako se ne vozi offroad onda bolje ici na treking, postoje tabele u kojima se nadje koja velicina rama odgovara kojoj visini.

Link to comment

Izbor polovnih bicikli u ovom trenutku je katastrofa, pogotovo nekih nestandardnijih (vecih ramova npr), zbog korone su vecinu rasprodali od pocetka marta, a novih lagera uvoza nije bilo zbog zatvorenih granica, kome nije hitno bolje je da ceka do sledece sezone. 

Meni je bilo hitno, pa sam bio prinudjen da kupim novi bicikl (iako nisam planirao), tu su standardne radnje u igri: Capriolo, Planetbike, Decathlon, Bikeland, mada je i tu izbor dosta suzen.

Edit: plus ovo sto kipo kaze, ako ces gledati da uzmes nesto da ti traje samo naredinih par godina, mozes da uzmes bilo sta.

Edited by Chika Spale
Link to comment

Intersport ima lepa sniženja na dosta artikala, uključujući i opremu za bicikliste, pre neki dan sam za 1000 dinara kupio bidon koji u Planet bike-u košta 1700.

 

Edited by napadaj
Link to comment

Samo da pozdravim ekipu sa topika i da prijavim da sam se vratio na dva točka i prešao prvih 300km.

 

Zbog jednog preloma metatarzalne se ne odustaje!

(da ne kažem, predaja nikad nije bila opcija, buahahaha)

  • +1 1
Link to comment
On 7.8.2020. at 10:47, Frank Pembleton said:

A i verovatno treba ako nije hitno sačakati da zahladni da krenu da spuštaju cene tj popuste da isprazne...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Tako sam i odlucio... Cena cak i nije u prvom planu (naravno, uvek je bolje sto jeftinije :) ) ali izbor je zaista nikakav. Razumem i zasto, pogotovo tih sa XL/XXL ramova... Sta da se radi...

 

Link to comment

cela bike industrija je u q. svi svetski magacini su se ispraznili tokom prvog talasa jer su ljudi kupovali bicikle kao mahniti. zato ih nigde nema.

situacija se sigurno nece poboljsati do leta-jeseni 2021.

 

trenutno se markirani bicikli cekaju 3-6 meseci, kao da su automobili jbt.

Edited by Djuro
Link to comment
cela bike industrija je u q. svi svetski magacini su se ispraznili tokom prvog talasa jer su ljudi kupovali bicikle kao mahniti. zato ih nigde nema.

situacija se sigurno nece poboljsati do leta-jeseni 2021.

 

trenutno se markirani bicikli cekaju 3-6 meseci, kao da su automobili jbt.

Pa čekaj valjda je to dobro za njih?

Misim da su ispraznili magacine?

 

.... Shiit has hit the fan!

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...