Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

1 hour ago, garcia said:

 

vadio pincetom stakleni opiljak koji je prošao po sred tog ojačanja (schwalbe cx comp:D

 

 

a dobro,naravno da postoje stvari koje ce da prodju pa nije od metala ali ipak je 1000x bolje od obicne spoljasnje tanke kao flis papir

Link to comment
On 4.9.2019. at 12:42, garcia said:

proveri spoljnu gumu.
meni svojevremeno cepala unutrašnju posle kilometar-dva vožnje.

 

+1. uvek moze nesto da ostane unutra.

 

Mada ne znam zasto komentarisem i izazivam sudbinu, mislim da mi dve godine nije pukla guma.

Link to comment
  • 1 month later...

Juce po Fruskoj gori, drugarica koja pegla redovno bajs me povukla i bilo bas dobro. U buducnosti sigurno kupujem i neki drumas i sat i komplet odecu i obucu (ako nadjem broj) za bajs, do tad skroz amaterski i opusteno.8a9ed0178e6b118a882a2a128cf21f01.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Ja nedavno uleteo u "resetku" dole ispod Mostara (vozio prema sajmu(… Obe prednje, I spoljasnja I unutrasnja otisle bogu na istinu, zamenio ih u onom servisu iza sajma, blizu Stenke… Sad se nerviram sto mi se razlikuju prednja I zadnja... 

Link to comment
  • 1 month later...
Kupio ebike.
 
Iz čisto praktičnih razloga...dopizdela mi parkiranja za svaku sitnicu, a i da iskoristim bici stazu na Bulevaru Oslobođenja.
Koji, koliko para?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 hours ago, April said:

Kupio ebike.

 

Iz čisto praktičnih razloga...dopizdela mi parkiranja za svaku sitnicu, a i da iskoristim bici stazu na Bulevaru Oslobođenja.

tehnika narodu

sasrećom da ga teraš

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment



Koji, koliko para?




Novi Fischer, motor 250w. Nije los.

700Eur, dobio i gratis gedžete, dve originalne torbe i korpu, sajlu sa šifrom i pandžu za vezivanje.

Odvezao 30km od sinoć. Sviđa mi se vožnja po minusu.

Sent from fav toy

Link to comment

ma samo cepaj


ovi moji profi biciklisti su svi nabavili maske. kažu da je zaebano voziti po gradu zimi, i bez magletm

 

taj električni je ekstra za uzbrdo

:lalab:

Link to comment

ja vozio par puta zimi, jednom i po snegu :D dokle god ne pada kisa i nema sta da te smoci, ok je. zajeban je hladan vazduh ako ga direkt udises, to je istina, pa je sal (ili ta maska) dobra ideja. i bitno je da sto pre nakon zavrsetka voznje udjes unutra gde je toplo, inace belaj.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...