Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ne razumem ljude koji teraju bajk u servis. Meni je neviđeni gušt rasklopiti ga do najprostijih delova, sve bolesno pedantno očistiti, pa podmazivati jedno po jedno i sklapati. Baš u subotu sam imao taj 1 ritual - osmeh na licu čitav dan. A i ne pada mi na pamet kvar na bajku koji običan smrtnik ne može da popravi/zameni deo.

Link to comment
Ne razumem ljude koji teraju bajk u servis. Meni je neviđeni gušt rasklopiti ga do najprostijih delova, sve bolesno pedantno očistiti, pa podmazivati jedno po jedno i sklapati. Baš u subotu sam imao taj 1 ritual - osmeh na licu čitav dan. A i ne pada mi na pamet kvar na bajku koji običan smrtnik ne može da popravi/zameni deo.
Hoćeš da se smeješ ceo dan i sledeći weekend? :DStručno lice je stručno lice... Odvezem, čovek ga uglača™, ja platim, svi happy.
Link to comment
A čime podmazuješ bajs, običnim mašinskim uljem ili..?
Teflonsko ulje u spreju. Ima u Bulevaru, pored picerije Vladimir.Ne znam za ove skupe/komplikovane bajkove, ali održavanje ovih običnih je veći gušt od same vožnje.
Hoćeš da se smeješ ceo dan i sledeći weekend?
Hoću, al uživajući u plodovima prošlog. :D
Link to comment
  • 1 month later...

Juce pazario ovoUltraFun_48_Black.jpgi odradio probnu voznju od nekih 40km. Inace vozim gotovo svakodnevno, radnim danima 20-30km ali se vikendom potrudim da dupliram kilometrazu.

Link to comment
Pa vidiš da mu je lokacija ''in the middle ow nowhere'', ko zna kol'ko mu treba do posla :)
Da, cinjenica da nisam evidentiran ni na google earth, ali zbog prirode posla ne moram na posao :)
Link to comment
što življenje u Bg ne dozvoljava 20/30km dnevno ?pobogu, pa to je sat i 15 min vožnje
da ne zivis u beogradu pa da ti odgovorim na to pitanje, ali ovako..... stvarno :huh:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...