Jump to content
IGNORED

Kina


Kudravi Gaucos

Recommended Posts

1 hour ago, MayDay said:

Ne brini, već sam kupila mesec dana. :-)) 

noooo! i ja tako platio mesec dana, pokušao "30 days back money guarantee" nakon 7 dana (jer nisam uspevao us netflix kad sam se vratio zašta sam i platio), neverovatna cimanja i levaćenja. prvo neće da vrate. onda kažu hoće ali ne uplate. onda vidim da su mi na nalog otkačili da automatski plaćam svakog meseca. onda to isključim. onda mi ipak skinu ponovo pare umesto da mi vrate staro... sve u svemu trbalo mi 3 meseca ozbiljnog cimanja da bi mi vratili lovu. jedva čekam da vidim hoće li mi ponovo skinuti i u junu...

Link to comment

Htela sam da okacim na tviter slike sa Tjenamen skvera i pominjem u tvitu Mao Mao pesmu iz Kineskinje i nece da mi submituje tvit!!! Dvaput sam pokusala, a do sada sve radilo kako treba! Kukuuu.

Link to comment

Sve je u redu za sada. :D Jela sam morskog krastavca kao moj token of appreciation prema domacinima. Nista strasno, ko tikvica neka. Nutkali me posle jos, ja rekla polako, baby steps.

 

Danas nastupam! 

Link to comment
  • 2 months later...
On 12.6.2019. at 12:08, peralozac said:

 

@MayDay

Ako se korporacija isprsi za data roaming, na telefonu će ti sve normalno raditi, google, gmail, FB... KInezi su tu još uvek dobre volje prema strancima. Inače, na "običnom" internetu bez VPN-a od zapadnjačkih pretraživača radi bing.com, sasvim ok osim ako ne poželiš tamo da se podsetiš šta je bilo na Tjenanmenu :)   

 

dakle ako koristim roming i ne kacim se na wifi radice mi aplikacije normalno? ne moraju sve, samo da mogu preko necega da komuniciram posto na ovaj njihov wechat ne uspevam da se ulogujem. sto se mapa tice rekose mi da offline radi maps. me, jel probao neko? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...