Jump to content
Otto Katz

BiH, sadašnjost, budućnost

Recommended Posts

No7
OK, Larko, al nemoj da mi kazes da hrvatski Srbi, koji uglavnom glasaju za HNS i SDP, ne bi u Srbiji glasali za DSS i SRS.Ne bi Pupovac i ljudi kao on, ali oni koji prizeljkuju ponovni rat i okupaciju Hrvatske bi.
Odakle ti da Srbi u Hrvatskoj glasaju za SDP i HNS?Zasto bi glasali za DSS ili SRS?Jel' ti znas kakva je struktura Srba u Hrvatskoj?

uros_s78
Odakle ti da Srbi u Hrvatskoj glasaju za SDP i HNS?Zasto bi glasali za DSS ili SRS?Jel' ti znas kakva je struktura Srba u Hrvatskoj?
Pa pretpostavljam, s obzirom na to da se te dve stranke + IDS najvise zalazu za manjinska prava.Ne znam kakva je struktura.Niti me zanima.

No7
To što Urke kaže je tačno jer su već u Novom Sadu osnovali tzv. vladu RSK koju čine radikali pobeguše iz Hrvatske i oni su uglavnom tako orijentisani. Uostalom, dođite u Novi Sad i pokazaću vam.
To nije nikakva vlada vec zajebancija radikala.I kakve veze oni imaju sa Srbima iz Hrvatske osim sto su tamo rodjeni? Tj. na koji nacin bilo sta predstvaljaju?A tek je pitanje kakve veze imeju sa Srbima koji sada zive u Hrvatskoj?

Valkyrie
Pa pretpostavljam, s obzirom na to da se te dve stranke + IDS najvise zalazu za manjinska prava.Ne znam kakva je struktura.Niti me zanima.
Dakle priznaješ da nemaš blage veze ali te to ne sprečava da ispaljuješ parole i nazivaš ih fašistima? <_<

No7
Pa sto onda generalizujes? Nemas pojma a pises gluposti kao i uvek.Oni koliko se zalazu vec je objasnjeno u drugoj prici na ovom forumu i nemaju se bas cime pohvaliti a to je rekao i Suvar.

uros_s78
Dakle priznaješ da nemaš blage veze ali te to ne sprečava da ispaljuješ parole i nazivaš ih fašistima? <_<
Pa samo ne znam ko je izveo Balvan revoluciju, okupaciju Vukovara, bombardovanje Zagreba?Vanzemaljci sigurno nisu. <_<

Jerry

Stvar je da u tom još sanjaju "veliku Srbiju" sa granicama Karlovac-Karlobag-Ogulin- Virovitica.I da će ih tako radikali vratiti odakle su pobegli 1995. godine.

No7
Pa samo ne znam ko je izveo Balvan revoluciju, okupaciju Vukovara, bombardovanje Zagreba?Vanzemaljci sigurno nisu. <_<
A ti sada zive u Hrvatskoj?

Jerry
A ti sada zive u Hrvatskoj?
Ti sada žive u Vojvodini i njihovom politikom mogu biti ugroženi Srbi koji žive u Hrvatskoj.

No7
Stvar je da u tom još sanjaju "veliku Srbiju" sa granicama Karlovac-Karlobag-Ogulin- Virovitica.I da će ih tako radikali vratiti odakle su pobegli 1995. godine.
Pitam te koga oni predstavljaju pa da ih poistuvecujes sa Srbima iz Hrvatske?

Д
odakle su pobegli 1995. godine.
То су све велики антисемити, али не воле да иду у бање, па су зато побегли од бесплатне туристичке понуде. Не прија им луксуз врхунског смештаја.

No7
Ti sada žive u Vojvodini i njihovom politikom mogu biti ugroženi Srbi koji žive u Hrvatskoj.
Znaci oni svi glasaju za radikale pa da ih tako ugroze? To si hteo da kazes?

Musharaf

momci, poslednje upozorenje. ili ćete prekinuti sa pričom kako su srbi van srbije fašisti svi od reda, ili ćete odmoriti od diskusije. pojedinačna etiketiranja da je neko fašista, ludak itd. su deo svake rasprave na forumu, ali ste vas dvojica svojim biserima formalne logike smorili svakoga ko ovo čita. uki, odustani od odbrane ove generalizacije inače ćeš uskoro isključivati jednog po jednog srbina kao u kremastoj aleji velikana (okej, pupovac nije fašista, taj i taj je tek sada postao punoletan, dakle 91 nije valjao balvane, itd.). budete li još jedan jedini put pisali kako je ceo neki narod gomila fašista sledi momentalni ban.ovo se odnosi i na blaćenje drugih naroda an ženeral.

Edited by Larko
zarez

Jerry
Pitam te koga oni predstavljaju pa da ih poistuvecujes sa Srbima iz Hrvatske?
Oni su radikali i predstavljaju oko 30 % glasača u Srbiji, na žalost. I nikad se nisu odrekli Vojislava šešelja i granica "velike Srbije".

Valkyrie
JNA. O balvanima bi, inače, mogli ovde naširoko.