Jump to content
Otto Katz

BiH, sadašnjost, budućnost

Recommended Posts

slaven
I da će huligan dobiti po prstima.
cekaj sad? koji huligan?srpski il' hrvatski?

ArleKino
cekaj sad? koji huligan?srpski il' hrvatski?
Oba.

slaven
Oba.
Obojica? :) znaci i Sanader i Kostunica?eto koliko si ti realan! a rekoh ti lijepo - izmedju dvi vatre ne valja boravit' - zna se opec'. *ArleKino stos' ti napraviti ako te Hrvati i Srbi, jednom, preglasaju? ubi me Bog, tis' pusku uzet' u'ruke i u'sumu :D (tako izgledas)

Jerry

Ovaj srpski samo laje i ništa više .Nije za upotrebu.

ArleKino
Obojica? :) znaci i Sanader i Kostunica?eto koliko si ti realan! a rekoh ti lijepo - izmedju dvi vatre ne valja boravit' - zna se opec'. *ArleKino stos' ti napraviti ako te Hrvati i Srbi, jednom, preglasaju? ubi me Bog, tis' pusku uzet' u'ruke i u'sumu :D (tako izgledas)
Da. Obojica. što se tiče dvije vatre, Bosanci imaju iskustva sa tim iz ovog rata. Ako 1993. nije nestalo BiH, neće je nestati ni 2007. B)

No7
Da. Obojica. što se tiče dvije vatre, Bosanci imaju iskustva sa tim iz ovog rata. Ako 1993. nije nestalo BiH, neće je nestati ni 2007. B)
Posto ti imas problema sa PTSP moram da vodim racuna kako ti se obracam.Te 1993. vas je podrzavao Mladic u Hercegovini.

ArleKino
Posto ti imas problema sa PTSP moram da vodim racuna kako ti se obracam.Te 1993. vas je podrzavao Mladic u Hercegovini.
Nisam rekao da imam PTSP nego da Tresko ne zna da li imam ili nemam.Činjenica je da je na 70 posto teritorija bila genocidna vlast Radovana Karadžića, na 10-tak posto je Mate Boban primao Aleksu Buhu, a na to sve se nadovezao i Fikret Abdić. Slobodni teritorij je bio nepovezan.I, gle čuda, BiH opstala.

No7
Nisam rekao da imam PTSP nego da Tresko ne zna da li imam ili nemam.Činjenica je da je na 70 posto teritorija bila genocidna vlast Radovana Karadžića, na 10-tak posto je Mate Boban primao Aleksu Buhu, a na to sve se nadovezao i Fikret Abdić. Slobodni teritorij je bio nepovezan.I, gle čuda, BiH opstala.
Pa to je ocigledno da imas.I znam da je Mladic pomagao 2. A RBiH obilato. Edited by No7

ArleKino
Pa to je ocigledno da imas.
Čak i da imam (a dok mi ne nađeš potvrdu da si psihijatar koji umije dijagnosticirati putem interneta, tvoje mišljenje je irelevantno) - za ismijavanje bolesnom se ovdje dobiva ban.

No7
Čak i da imam (a dok mi ne nađeš potvrdu da si psihijatar koji umije dijagnosticirati putem interneta, tvoje mišljenje je irelevantno) - za ismijavanje bolesnom se ovdje dobiva ban.
A ko te je i gde ismevao?To je dokaz i da umisljas sto je jedan od pokazatelja PTSP.Ja te uopste ne ismevam nego te usmeravam na prave institucije a to nisu internet forumi. Edited by No7

ArleKino

Ajme, kako ti nemaš pojma od toga što pričaš. :huh:

No7
Ajme, kako ti nemaš pojma od toga što pričaš. :huh:
PTSP rezultira poremećajima na planu ponašanja i može...Jedno od tih poremecaja je umisljanje necega sto nigde nije izreceno.Pa te pitam,
A ko te je i gde ismevao?

Valkyrie

Vas dvojica opet počinjete.. Ovo nije topic za vašu privatnu raspravu, držite se teme inače ću vas u Sivi dom (a tamo šišaju na ćelavo*)*zlobnici bi rekli da to Miralem udešava po svom stajlingu..

Edited by Valkyrie

Кристофер Лумумбо

Dve stvari su bitne, a ticu se sudbine BIH. Prva stvar je da Bosnjaci moraju da se pomire sa cinjenicom da RS postoji i da 99% stanovnistva RS nema zelju da se ta stvar menja. Barem ne u skorije vreme. Druga stvar je da Srbi moraju da se pomire sa cinjenicom da je njihova drzava BIH i da je to realnost od koje ne moze da se bezi. Dok ovo ljudi ne utuve u glavu, nema nikakvog prosperiteta. Stalno lupetanje o referendumu i ukidanju RS je kontraproduktivno. Sve ostalo je sporedno.

ArleKino
Posto ti imas problema sa PTSP moram da vodim racuna kako ti se obracam
Recimo, ovo. Ili, spominjanje PTSP-a u svakom postu iako on nema nikakve veze sa mnom. Tamo si dobio objašnjenje zašto sam spomenuo PTSP. Smatram diskusiju o tome završenom.