Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Koristite kodove odmah, dobijate kesice, samo ne mozete da ih otvorite. Ako imate vise od 20 dobrih kodova, ostatak dajte onima koji trebaju. Od ovih Feijevih 12 sto sam ja dobio 1 je vec bio iskoriscen :mad:

Edited by Calavera
Link to comment

Koristite kodove odmah, dobijate kesice, samo ne mozete da ih otvorite. Ako imate vise od 20 dobrih kodova, ostatak dajte onima koji trebaju.

ako zbog toga ne budem mogao da dobijem kesicu od trivije ili one 3 dnevne ti ces mi traziti dodatne kodove

Link to comment

Koristite kodove odmah, dobijate kesice, samo ne mozete da ih otvorite. Ako imate vise od 20 dobrih kodova, ostatak dajte onima koji trebaju. Od ovih Feijevih 12 sto sam ja dobio 1 je vec bio iskoriscen :mad:

a sta ako sutra ne dobijes nove kesice?

Link to comment

Ne znam zasto bi to imalo veze. Ako budes cekao, rizikujes da neko ukuca taj kod pre tebe.

 

Ako ste se usrali, mozete i da sacekate da vidimo da li cu ja dobiti nove kesice sutra ^_^

Edited by Calavera
Link to comment

Sta od trivie?

Cim odigras dobijes kesicu.

 

Dobio sam qrac, prvo sam cekao posle 10tog pitanja par sekundi i onda samo odjednom 503 Service Un. Nadam se da mi je "obracunao" nju.

Link to comment

 

 

Obtaining more stickers – collecting and swapping

When you sign up to enter the Contest you will receive three (3) sticker packs to get you started! After this, you will automatically begin receiving three (3) virtual sticker packets each day. If you would like to collect more stickers then you will need to hunt around for download codes (see below) or swap with fellow Panini collectors (see below).

 

Whilst you may collect as many sticker packets as you want in any given day, you may only open a maximum of five (5) packets per day.

 

Eto, upisujte kodove odmah. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...