Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Koliko sam shvatio treba da imas 50% tacnih odgovora na kvizu. Dakle 5 od 10 pitanja a imas 3 dzokera... valjda mozes da pogodis 2 od preostalih 7 :)

If not, odigras ponovo dok ne savladas.

 

 

Aha, bice da je ovako, ja sam samo odradila kviz, nisam ni obracala paznju koliko sam pogodila. Dzokere nisam ni primetila. 

Link to comment

Moze i da se izadje iz grupe, posluzice da ostranimo nepobodne (nas bez kodova) ako opet budemo jurisali na 1 vrh.

ti nepodobni vidi da nadjes jos 8 kodova, sad cu da ti posaljem 12 koji su mi sigurno visak ako Timmi ne laze

Link to comment

juhu! dobila kesicu. bila treća u grupi na kvizu. čak sam nešto i znala. :)

 

pazi sad- ne znam da se vratim iz kviza u album.  :isuse:

 

Mozes da igras kviz i u single player mode-u, ne moras da se takmicis protiv drugih, svejedno dobijes kesicu.

 

Trebalo bi da ima ponudjen album kad kliknes na My Games u gornjem levom uglu, pored tvoje slicice. 

Link to comment

Kad se menjate za neku slicicu, dobijate i fan sticker tima za koji igra taj igrac, i ti fan stickeri se isto racunaju u ukupan album. Jos jedan razlog da se svi duplikati prvo izmenjaju unutar grupe, sve isto kao i onomad.

Link to comment

Evo grupa PPP Devojcice.

 

Team ID : 5

Password : parapsiho

 

Uslov je da ste zene ili makar javno ne izjavite da se tako osecate. Moze da nas bude najvise 11 u grupi.

 

 

Ja sam vaša nova drugarica, zovite me Zorana... :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...