Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ja se prvo iznenadio kako uspeva da razlikuje Korejance iz prve :D a onda počeo da mi za svakog Nemca nudi po nekoliko da izaberem. Sve u svemu preko 100 sličica sam skenirao za 5 minuta jedino grb Holandije nema šanse zbog odsjaja. Inače kad skeniranjem kompletirate reprezentaciju dobijete kod za virtuelni. Valjda.

Link to comment

Spustio sam na 30-ak.

Pojavi se poneko sa novim slicicama a bilo je i par ok ljudi koji daju sve 1 za 1.

Ostali uglavnom grb za grb ili uopste ne pokazuju srebrne™.

Svi traze 486, 525 (nemam ni sam) i jos par.

Mislim da imam sve grbove, dobio jutros 3 nova u 5 kesica i zapanjio se.

Link to comment

valk, oces i ti da sakupljas s devojcicama virtuelne slicice? :)

Hoću, samo da mi se objasni kako (ukapirala sam da sam pobacala gomilu papirića sa kodovima :isuse: )

A skupljaš li ti i fizičke, da se đoramo na Terazijama?

 

 

Imam i 486 i 525

Edited by Valkyrie
Link to comment

Hoću, samo da mi se objasni kako (ukapirala sam da sam pobacala gomilu papirića sa kodovima :isuse: )

yey!

mada, ni ja ne znam tacno kako, sve se nadam da ce ovi djecarci da nam objasne :D

 

 

A skupljaš li ti i fizičke, da se đoramo na Terazijama?

 

moze, moze, ionako planiram da odem s klincem sutra.

 

fei, kad je ta menjaza kod terazija, u 12? i kako da prepoznam te tapkarose?

Link to comment

Sad sam gledala na netu, od 15. aprila kreće. Valjda se registrujemo i unosimo kodove (koliko kapiram oni su samo na srebrnim sličicama). 1 kod daje 5 virtuelnih sličica pa tako popunjavamo album. Nemoj da se menjaš do 15-og ili zapiši kodove prvo, da ne bi dala u menjaži te koje nam trebaju. Rekoh, ja pobacala već xx kodova nakon lepljenja, nije mi palo na pamet da će trebati. Dečaci na ovom topicu su jako zli, da ti kažem.

Link to comment

I ako ih zapiše to neće biti garancija da neko neće da ih iskoristi pre nje. Bolje da čuva srebrne do 15. da vidimo prvo kakva su pravila skupljanja online albuma. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...